Rom Mi Mix 3 Xiaomi.eu MIUI 10 v9.3.21 ve v10.3.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

eksabayt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
merhaba,

romu belirttiğiniz adımları uygulayarak başarıyla telefona attım. fakat telefonun hoparlöründen ses gelmiyor, mikrofon çalışmıyor. arama yapmaya çalıştığımda telefon kilitleniyor. bu konuda yapabileceğimiz bir şey var mı?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
merhaba,

romu belirttiğiniz adımları uygulayarak başarıyla telefona attım. fakat telefonun hoparlöründen ses gelmiyor, mikrofon çalışmıyor. arama yapmaya çalıştığımda telefon kilitleniyor. bu konuda yapabileceğimiz bir şey var mı?
Stabil sürümde bu sorun mevcut şuanda, beta sürümünü kurun

eksabayt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
betayı da aynı şekilde twrp üzerinden format data diyerek mi yükleyeceğim? ya da cihaz normal moddayken miui sürümü / güncelleme paketi seçin diyerek mi?

bi de diyelim ki beta da benim için kullanışlı olmadı, china rom a en kısa nasıl geri dönerim?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
betayı da aynı şekilde twrp üzerinden format data diyerek mi yükleyeceğim? ya da cihaz normal moddayken miui sürümü / güncelleme paketi seçin diyerek mi?

bi de diyelim ki beta da benim için kullanışlı olmadı, china rom a en kısa nasıl geri dönerim?
konuda anlatıldığı gibi yükleyeceksiniz, beta da bu sorunlar yok . çin romuna mi flash ile yükleme yaparak döneceksiniz

Zakynthos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
CC9Pro,Mix3,Mi9
Konular
5
Size de sorayım misal Facebook da sayfa yönetiyorum sayfada paylaştığım gönderiyi düzenle dediğimde fotoğraf ekleyemiyorum o gönderiye android in mi hastalığı bu yada çin sürümde ekleyebiliyordum diye hatırlıyorum varmı bilginiz ? Çin sürümdekiler deneyebilir mi hatta

eksabayt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
beta rom da sıkıntı yaşatıyor bende. google play'den falan birşey indiremiyorum. internet bağlantısını kullanamıyor telefon wifi olmadığı zaman.

en iyisi global çıkana kadar china rom'a dönmek. china rom'u paylaşabilir misiniz?

Zakynthos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
CC9Pro,Mix3,Mi9
Konular
5
beta rom da sıkıntı yaşatıyor bende. google play'den falan birşey indiremiyorum. internet bağlantısını kullanamıyor telefon wifi olmadığı zaman.

en iyisi global çıkana kadar china rom'a dönmek. china rom'u paylaşabilir misiniz?

Beta rom kullanıyorum hatta son güncellemeyi de yükledim hiç bir sorun yok

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

Yükleme yaparken clean all and lock seçili olmasın dikkat edin, temiz kurulum için clean all seçeneği ile yükleme yapın.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
" data-source="post: 404696" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Stabil sürümde bu sorun mevcut şuanda, beta sürümünü kurun
Hocam saygılar,
Stabil rom da bu gibi sorunlar var ve devam ediyorsa, linki kaldırabilir misiniz? Yorumları okumadan yükleme yapan arkadaşlar tekrar tekrar yükleme, vs sorunlarla uğraşmak zorunda kalmasın diye düşünüyorum.

Sent from my MIX 3 using Tapatalk

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam saygılar,
Stabil rom da bu gibi sorunlar var ve devam ediyorsa, linki kaldırabilir misiniz? Yorumları okumadan yükleme yapan arkadaşlar tekrar tekrar yükleme, vs sorunlarla uğraşmak zorunda kalmasın diye düşünüyorum.

Sent from my MIX 3 using Tapatalk
Kaldırılmış durmuyor mu ?

Üst Alt