Sohbet Mi Mix 3 Portre mod Sorunu

uzeyir195

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Üzeyir
Cihazım
Xiaomi Mİ 8 SE
Konular
1
Selamun Aleykum arkadaşlar, ben bir kaç gün önce Mi mix 3 modeli aldım daha doğrusu Mi 8 SE modelinden Mix 3 e geçiş yaptım. Global stabil rom ile kullandım sonradan Xiaomi EU roma geçiş yaptım. Her iki sürümde de Kameranın Portre fotoğrafları berbat çektiğine şahit oldum. Belki gündüz ortamında durumu kurtarır ama Amiral gemisi bir modelin böyle kötü Portre fotolar çekmesi beni üzdü. Genel kamerada problem yok sadece Portre fotoğraflar böyle. Karanlık ve görüntü çok bozuk oluyor. Resimlerde normal mod ile portre arasındakı farkı görüyorsunuz. Bu sorun her halde bütün mix 3 modellerinde böyle. Ve sadece arka kamera portresi böyle. Ön kamera gayet iyi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Sanki kamera kötü değil de güzelleştirme modu açıkmış, kavunun cildini pürüzsüzleştirmiş gibi görünüyor. Ayarlardan bir kontrol eder misiniz?

uzeyir195

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Üzeyir
Cihazım
Xiaomi Mİ 8 SE
Konular
1
Sanki kamera kötü değil de güzelleştirme modu açıkmış, kavunun cildini pürüzsüzleştirmiş gibi görünüyor. Ayarlardan bir kontrol eder misiniz?
Kötü tarafıda o işde. Hiç bir mod açık değil. Sadece çözebildiğim tek olay. Sadece portre fotoğrafları ikinci kamera ile çekmesi. Tüm video ve resimleri ana kamerayla çekiyor ama portre ikinci kamerayla. Başka xiaomi modellerde portre ana kamerayla çekiyor ikinci kamera sadece derinlik algılıyor. Belki yazılımla düzelebilir. Yani güncel telefonlara nazaran çok kötü portre çekiyor

Üst Alt