MIUI 12.5 Mi Mix 3 Miui 12.5 Güncellemesi

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Mi mix 3 için Çin de android 10 tabanlı MIUI 12.5 güncellemesi başladı. 10 tabanlı yazdım ama indirme linkinde android 11 yazıyor. Doğrusunu güncellemeyi aldığımızda göreceğiz.

Son düzenleme:

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Bu başlığı 15 temmuz 2021 de açmışım, Çin de bulunan cihazlara verilmesine rağmen o tarihten beri hala global cihazlara 12.5 güncellemesi gelmedi, sanırım gelecek denmesine rağmen Mix 3 güncelleme ömrünü doldurdu.
Çin'e verildikten sonra Eu da 12.5 rom yapmıştı, yükledim, Türk Telekom kullanıyorum wifi arama hala yok :) pil süresi hissedilir şekilde düzeldi, global 12.02 de neredeyse günde 3 kere şarj etmeye başlamıştım.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bende ne zamandır bekliyorum ve geleceğinden ümidimi kestim açıkçası. Mi 6 ve mi4 un cin sürümlerine de üst güncellemeyi verip global sürümlere vermemişlerdi. Bu cihaza da aynısını yapacaklar sanırım.

Synmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Mi mix 3
Konular
0
Bu başlığı 15 temmuz 2021 de açmışım, Çin de bulunan cihazlara verilmesine rağmen o tarihten beri hala global cihazlara 12.5 güncellemesi gelmedi, sanırım gelecek denmesine rağmen Mix 3 güncelleme ömrünü doldurdu.
Çin'e verildikten sonra Eu da 12.5 rom yapmıştı, yükledim, Türk Telekom kullanıyorum wifi arama hala yok :) pil süresi hissedilir şekilde düzeldi, global 12.02 de neredeyse günde 3 kere şarj etmeye başlamıştım.
Merhaba bendede mi mix 3 var şarj süremden memnn degilim nasil guncelleye bilirim yardımcı olur musunuz

Synmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Mi mix 3
Konular
0
Merhaba nasil yaptiginizi anlatirmisiniz

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Merhaba nasil yaptiginizi anlatirmisiniz
Bootloader kilidinizi açıp twrp yüklemeniz gerekiyor öncelikle bu terimleri sırası ile araştırıp uygulayın. Daha sonra eu rom arayın cihazınız için ve twrp ile yükleyin.

Üst Alt