Soru Mi mix 3 magisky modulleri uyum korkusu

nonfold

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
26
Merhaba arkadaslar ben androide ve magiskye yeni basladigim bilmedigim icin buradaki modulleri yuklemekten korkuyorum.

Hangisi cihazimla uyum saglar nerden anlarim?
Magisky download bolumundekileri indirmem disinda ekstra birsey yapmam gerekiyor mu?
Begenmedigim uygulamayi kaldirirken problem yasarmiyim?
Her modul kurdugumda flashlamak gerekiyor mu yoksa magisky otomatik flasliyo mu?

EMREARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EmreARD
Cihazım
Mİ5
Konular
56
Hocam magisk ten yüklediğinde sadece yeniden başlatman yeterli olacaktır.
Benim birkaç kez başıma geldi. Bazı modülleri yüklediğimde yeniden başlatınca açılmadı telefon. Böyle bir sorunlar karşılaşırsan sadece magisk uninstaller.zip dosyasını pcden indirip twrp yoluyla telefona aktar zipi flasla

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Korkmanıza gerek yok hocam siz deneyin uyumsuz çıkarsa telefon açılış ekranında kalır o zamanda power tuşu ile ses açma tuşuna basılı tutun "Mi" logosu gelinceye kadar sonra bu linkteki 1. yöntemi uygulayın telefon açılır

nonfold

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
26
Korkmanıza gerek yok hocam siz deneyin uyumsuz çıkarsa telefon açılış ekranında kalır o zamanda power tuşu ile ses açma tuşuna basılı tutun "Mi" logosu gelinceye kadar sonra bu linkteki 1. yöntemi uygulayın telefon açılır

Tesekkurler ama flashlama deninlen seyi tam anlamadim. Ozetle, Telefonu acilis ekranindan guvenli mod gibi acip terminalden yaptigimiz isleme mi flaslama deniyor?

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Tesekkurler ama flashlama deninlen seyi tam anlamadim. Ozetle, Telefonu acilis ekranindan guvenli mod gibi acip terminalden yaptigimiz isleme mi flaslama deniyor?
Yok hocam flaşlama TWRP'deki install/yükle yerinden bir dosyayı yüklemek. Dosyayı seçip alttaki çubuğu sağa doğru kaydırınca oluyor.
Bu uninmod dosyasını indiriyoruz hocam sonra bir magisk modülünü TWRP'den kaldırmak istediğimizde uninmod dosyasını flaşlıyoruz sonra Twrp'nin ana menüsüne dönüyoruz mount/bağla'dan terminal'e giriyoruz uninmod yazıyoruz sonra modüller çıkıyor 1 2 3 4 ... diye kaldırmak istediğimizi seçiyoruz yeniden başlatıyoruz

nonfold

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
26
Yok hocam flaşlama TWRP'deki install/yükle yerinden bir dosyayı yüklemek. Dosyayı seçip alttaki çubuğu sağa doğru kaydırınca oluyor.
Bu uninmod dosyasını indiriyoruz hocam sonra bir magisk modülünü TWRP'den kaldırmak istediğimizde uninmod dosyasını flaşlıyoruz sonra Twrp'nin ana menüsüne dönüyoruz mount/bağla'dan terminal'e giriyoruz uninmod yazıyoruz sonra modüller çıkıyor 1 2 3 4 ... diye kaldırmak istediğimizi seçiyoruz yeniden başlatıyoruz

eyvallah dostum birşeyleri indirip denicem artık kitlenirse onu o zaman düşünürüm :D

Üst Alt