MIUI 12 Mi Mix 3 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QEEMIXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi Mix 3
Global Kararlı Rom
V12.0.2.0.QEEMIXM
downloadfile(1)-1.png
Güncelleme yöntemleri:
1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
V12.0.1.0.QEEMIXM romundan Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot rom Kurulum Rehberi

Ota Rom İndirme Bağlantısı;

Recovery Rom indirme bağlantısı;

Fastboot Rom indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Elinize, emeğinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Otodan güncelleme yaptım. Şuan stabil şekilde çalışıyor. Bir hata vs yok.

MuzluAyran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sidar Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
0
Merhaba iyi günler mi mix 3 kullanıcısının telefonum yurtdışı Çin'den getirmiştim IMEI attırdım telefon güncelleme almıyor otomatik olarak sürümün resmini atıcam magisk maneger ve twrp var cihazda IMEI silinmemesi için nasıl bir güncelleme yapmam lazım çünkü yakalaşık 1 senedir güncelleme yapmadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-30-17-25-32-458_pl.zdunex25.updater.png
    Screenshot_2020-11-30-17-25-32-458_pl.zdunex25.updater.png
    96,1 KB · Görüntüleme: 11

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhaba iyi günler mi mix 3 kullanıcısının telefonum yurtdışı Çin'den getirmiştim IMEI attırdım telefon güncelleme almıyor otomatik olarak sürümün resmini atıcam magisk maneger ve twrp var cihazda IMEI silinmemesi için nasıl bir güncelleme yapmam lazım çünkü yakalaşık 1 senedir güncelleme yapmadım

Rom değişimi sırasında, tüm verileriniz sıfırlanacaktır. Telefon yedeğinizi aldıktan sonra, Twrp ile Recovery rom veya Mi flash tool ile Fastboot rom kurabilirsiniz.

Kurmak istediğiniz romu indiriniz .Magisk indiriniz.
* Cihazınızı TWRP modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* Twrp ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız " Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
* Kurulumunu yapmak istediğiniz romu cihazınıza aktarınız/kopyalayınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Romu seçiniz.
* Romu seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra,sol alt köşeden Art dalvik / cache yapınız ve Navigasyon tuşlarını kullanarak twrp ana menüden Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz *Magisk zıp dosyasını telefon da ki Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını seçip flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.

apinchoflove

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
1
Merhaba,

Bu güncelleme için geri dönüşler verilmemiş. Kullananlar var mı durum nedir?

Bir önce ki 12 ye yükselmemden sonra sorunlar yaşamıştım. (12.0.1)

Şarj çabuk bitme. (Neredeyse 20 saat)
Kamera uygulamasında, resim çek butonu bi kaç sefer üstüste basınca çalışması.

Bunların haricinde ufak tefek sorunlar vardı, ama bu ikisi beni 11 e tekrar dönmeme sebep oldu. Şimdi 11 deyim fakat buda bir önceki yükseltmemdeki 11 değil, onun tam versiyonunu hatırlayamadım. Şuanki çok düz bir rom, ayrıca güncellemeleri çekemiyorum, bazı uygulamalarda sıkıntılı vs velhasıl bu roma çıkmayı düşünüyorum.

Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Feelu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaam
Cihazım
Mi mix2
Konular
2
Rom değişimi sırasında, tüm verileriniz sıfırlanacaktır. Telefon yedeğinizi aldıktan sonra, Twrp ile Recovery rom veya Mi flash tool ile Fastboot rom kurabilirsiniz.

Kurmak istediğiniz romu indiriniz .Magisk indiriniz.
* Cihazınızı TWRP modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* Twrp ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız " Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
* Kurulumunu yapmak istediğiniz romu cihazınıza aktarınız/kopyalayınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Romu seçiniz.
* Romu seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra,sol alt köşeden Art dalvik / cache yapınız ve Navigasyon tuşlarını kullanarak twrp ana menüden Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz *Magisk zıp dosyasını telefon da ki Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını seçip flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.

* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.

merhabalar bu işlemi neden yapmak zorundayız root fonksiyonu içinmi açılması içinmi ?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
merhabalar bu işlemi neden yapmak zorundayız root fonksiyonu içinmi açılması içinmi ?

Merhaba,
Twrp in kalıcı olması ve root için.

Üst Alt