Soru Mi Mix 3 Ekran Kırılması

suhagunduz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süha
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar,

Mi mix 3 cihazımı elimden düşürmem sonucu ekranda çatlak oluştu. Ekrana malesef görüntü gelmiyor. İzmirde ikamet ediyorum. Telefonun garanti firması Ritzy. Onunla mı görüşeyim yoksa farklı firma öneriniz olur mu acaba?

Teşekkürler..

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba Arkadaşlar,

Mi mix 3 cihazımı elimden düşürmem sonucu ekranda çatlak oluştu. Ekrana malesef görüntü gelmiyor. İzmirde ikamet ediyorum. Telefonun garanti firması Ritzy. Onunla mı görüşeyim yoksa farklı firma öneriniz olur mu acaba?

Teşekkürler..

Öncelikle geçmiş olsun... Garantinin devam etmesi için mecbur Ritzy firmasına yaptıracaksınız, yok garanti benim için önemli değil derseniz en ucuz yapan yeri bulup yaptırabilirsiniz...

Oyla:

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Merhaba aynı şeyi yaşadım, ekran değişimi yaptırdım. Cihazım yurtdışı olduğundan istanbulda internetten bulduğum bir serviste yaptirdim. İşçiliğinden ve orjinal kullanmasından çok memnunum. 3 ay kadar oldu sıkıntı yaşamadım. Ayrıca 6 ay garanti verdi. Firmayı paylaşmam uygun olur mu bilemedim.

Oyla:

suhagunduz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süha
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
1
Reklam olmazsa en azından memnun kaldığınız firma ve fiyat bilgisini verebilir misiniz? Bende arayıp kendileri ile görüşeyim.

Teşekkürler

Oyla:

suhagunduz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süha
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
1
Öncelikle geçmiş olsun... Garantinin devam etmesi için mecbur Ritzy firmasına yaptıracaksınız, yok garanti benim için önemli değil derseniz en ucuz yapan yeri bulup yaptırabilirsiniz...
Ritzy ile görüştüm malesef işçilk hariç 1750 TL fiyat verdi. Biraz daha zorlasalar yenisini fiyatına çıkacak. Bundan Ritzy i tercih edemeyeceğim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba aynı şeyi yaşadım, ekran değişimi yaptırdım. Cihazım yurtdışı olduğundan istanbulda internetten bulduğum bir serviste yaptirdim. İşçiliğinden ve orjinal kullanmasından çok memnunum. 3 ay kadar oldu sıkıntı yaşamadım. Ayrıca 6 ay garanti verdi. Firmayı paylaşmam uygun olur mu bilemedim.
Memnun kalan kullanıcı arkadaşların yorumlarına istinaden bende yaptırma niyetindeyim. S4 miniye kaldık şu an :) mix 3 ten sonra bu telefona dönünce hayattan soğudum yeminle :D Özelden iletişim için teşekkür ederim. Bende araştırayım bakayım

Oyla:

Demirli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Demirli
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
Merhaba bana da özelden paylaşabilir misiniz ? Benim de ekran önce tamamen yeşil oldu ve hiç tepki vermedi. kapattım telefonu şimdi açılmıyor. 10 sn.ye basılı tutunca titreşim geliyor ama ekran yok

Oyla:

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Merhaba bana da özelden paylaşabilir misiniz ? Benim de ekran önce tamamen yeşil oldu ve hiç tepki vermedi. kapattım telefonu şimdi açılmıyor. 10 sn.ye basılı tutunca titreşim geliyor ama ekran yok
Geçmiş olsun, üzerinden çok zaman geçti, yaptırdığım yerin web sitesi şuan çalışmıyor maalesef, detaylarına ulaşamadım.

Oyla:
Üst Alt