Alış Mi mix 3 Batarya

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmış)
Fiyat
150
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Arkadaşlar telefonum kvk garantili ama kvk ya güvenmiyorum hem garantisi de az kaldı batarya bayağı düştü acaba kendim mi değiştirsem yoksa ki kvk ya mı versem ? Eğer kendim değiştireceksem kimden ve ya nereden batarya almalıyım ?

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Deji öneririz normalde ama onlar da üretmiyor. Piyasada orijinal bulmak imkansız gibi bir şey hocam.

nonfold

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
26
hocam şahsi fikrim garantiye vermeniz daha iyi olur.. bu cihazın kızak sistemi yüzünden sökülmesi takılması çok zahmetli diye biliyorum..

pil değişimden önce pilinizin gerçekten ömrünü tamamladığından eminmisiniz? aynı cihazı 1.5 sene önce yurtdışından aldım hala normal kullanımda 1 günü çok rahat çıkartıyorum.. eger daha önce uygulamadıysanız öncelikli tavsiyem; kullandığınız romu değiştirip, telefondaki herşeyi yedekledikten sonra herşeyi silip (depolama birimi dahil) ,yeni bir rom yüklemeniz olacaktır..

tabi bu şahsi fikrim.. geçmiş olsun.

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Deji öneririz normalde ama onlar da üretmiyor. Piyasada orijinal bulmak imkansız gibi bir şey hocam.
Deji üretmiyor işte üretse alacaktım hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam şahsi fikrim garantiye vermeniz daha iyi olur.. bu cihazın kızak sistemi yüzünden sökülmesi takılması çok zahmetli diye biliyorum..

pil değişimden önce pilinizin gerçekten ömrünü tamamladığından eminmisiniz? aynı cihazı 1.5 sene önce yurtdışından aldım hala normal kullanımda 1 günü çok rahat çıkartıyorum.. eger daha önce uygulamadıysanız öncelikli tavsiyem; kullandığınız romu değiştirip, telefondaki herşeyi yedekledikten sonra herşeyi silip (depolama birimi dahil) ,yeni bir rom yüklemeniz olacaktır..

tabi bu şahsi fikrim.. geçmiş olsun.
Herşeyi yaptım bir de arkadaşlar bir kod vermişti ordan kodları girip şimdiki ile fabrika çıkışını hesaplama yaptım %81 ömrü kalmış erkenden bitiyor.

Üst Alt