Yardım Mi Mix 2s MIUI 9.5.19.0 exchange ve mail sorunu

escape

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
15 Haziran 2014
Merhaba;
dün itibariyle mix 2s telefonumu aldım. çinden getirilme bir üründü ve son sürüm global rom a çevirdim. kurulum tamamlandıktan sonra baktımki bu romda mail ve exchange uygulamaları yok. çin sürümünde vardı fakat globalden kaldırılmış sanırım. sizde varmıdır bu uygulamalar. bu sorunu nasıl aştınız. sizde var ise sürüm numaranız nedir. acaba geliştirici romunda mail uygulaması varmıdır? MİUİ 10 kullanan arkadaşlar rom türkçemi ve içerisinde mail uygulaması varmı?
teşekkürler...

FireLife71

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Merhaba;
dün itibariyle mix 2s telefonumu aldım. çinden getirilme bir üründü ve son sürüm global rom a çevirdim. kurulum tamamlandıktan sonra baktımki bu romda mail ve exchange uygulamaları yok. çin sürümünde vardı fakat globalden kaldırılmış sanırım. sizde varmıdır bu uygulamalar. bu sorunu nasıl aştınız. sizde var ise sürüm numaranız nedir. acaba geliştirici romunda mail uygulaması varmıdır? MİUİ 10 kullanan arkadaşlar rom türkçemi ve içerisinde mail uygulaması varmı?
teşekkürler...
Global Beta Romlarında(Geliştirici Rom) genelde bu uygulamalar olmaz.
Stabil olarak Google Uygulamaları ve Miui arayüzüne ait global kullanılan uygulamalar olur.

Burdan bulabilirsiniz aradığınız uygulamaları
Resmi Miui uygulamalarının hepsi

Link:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

escape

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
15 Haziran 2014
global stabil sürümünü kurdum. uzun yıllardır xiaomi kullanıyorum fakat bu telefona ait rom da mail uygulamalarının olmaması canımı sıktı açıkçası.

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!