Çözüldü Mi mix 2s Miui 10 yükleyemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ubemaryab

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
mi note 2
Konular
2
mix 2s için paylaşılan global beta romda sorun var bende dün gece yükledim telefon açılıyor dil seçiyorum bölge şeçiyorum just a second yazıyor telefon hep yeniden başlıyor kaç kere wipe yaptım olmadı en son telefon çöktü ve 5 saat düzeltmek için uğraştım ve mi flash ile rom attım miui 10 tgz ve onda da yüz tanıma faln yok bazı özellikler yok mi romun indirme sitesi lanet olsun ki kaç günlerden beri bakımda rom bulamıyorsunuz. global betayı yeni gülleme gelince kullanacağız heralde ama telefonu türkçe ve google yüklü olarak kullanmak başka bi şeymiş.Google uygulamalarını arkadan kurunca düzenli çalışmıyordu.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Mi6da Twrp den romu kurup, Twrp den çıkmadan Format data diyip Cihazi yeniden Başlatınca; cihaz açılıyor. Twrp falan silinmiş oluyor tabi.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
mix 2s için paylaşılan global beta romda sorun var bende dün gece yükledim telefon açılıyor dil seçiyorum bölge şeçiyorum just a second yazıyor telefon hep yeniden başlıyor kaç kere wipe yaptım olmadı en son telefon çöktü ve 5 saat düzeltmek için uğraştım ve mi flash ile rom attım miui 10 tgz ve onda da yüz tanıma faln yok bazı özellikler yok mi romun indirme sitesi lanet olsun ki kaç günlerden beri bakımda rom bulamıyorsunuz. global betayı yeni gülleme gelince kullanacağız heralde ama telefonu türkçe ve google yüklü olarak kullanmak başka bi şeymiş.Google uygulamalarını arkadan kurunca düzenli çalışmıyordu.

tavsiye ediyor musun peki ? göze çarpan eksikleri neler ?
iki gündür bende yüklemek için uğraşıyorum bir türlü kuramadım .mi flash ile yüklemeye çalışacağım tekrar.

ubemaryab

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
mi note 2
Konular
2
tavsiye ediyor musun peki ? göze çarpan eksikleri neler ?
iki gündür bende yüklemek için uğraşıyorum bir türlü kuramadım .mi flash ile yüklemeye çalışacağım tekrar.
çokta tavsiye etmiyorum en başta yüz kilidi yok o çok büyük eksiklik ve sarjı çabuk bitiyor kapalı betaya geri döncem
[doublepost=1529308562,1529308464][/doublepost]
Mi6da Twrp den romu kurup, Twrp den çıkmadan Format data diyip Cihazi yeniden Başlatınca; cihaz açılıyor. Twrp falan silinmiş oluyor tabi.
bende aynısını yaptım ama bende öyle yapmadı yüksek ihtimalle bendeki rom yani global beta hatalı paylaşıldı mi rom siteside kapalı olduğu için başka yerden de indiremiyoruz

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
çokta tavsiye etmiyorum en başta yüz kilidi yok o çok büyük eksiklik ve sarjı çabuk bitiyor kapalı betaya geri döncem
kapalı beta hagisidir anlamadım?

MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
ben farklı birşey soracağım forumda yer bildirimi yapıp puan alıyoruz ya o puanlar ne işe yarıyor bilen varmı
maalesef

MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[doublepost=1529323728,1529309223][/doublepost]
Twrpde bağla kısmında hepsini seçip romu kurum
twrp ile
Format data -yes den sonra
Mount ( Bağla ) daki bütün sekmeleri işaretledim Mount system partıton read only de ki Tik i kaldırdım
romu aktardım (mıuı 10 Global beta 8.6.14 )
cach dalvık data vipe yaptım
ınstal ile rom u kurdum Reboot yaptım sistem açıldı.
Global beta 8.6.14 ü kurdum.
Emeği geçen arkadaşlara Teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt