Soru Mi Mix 2'de Hangi Custom Rom'u Kullanıyorsunuz ?

sezer1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Sezer Atak
Cihazım
Mi Mix 2
Arkadaşlar şuan kullandığınız veya daha önceden kullandığınız custom rom var mı ? Varsa bunlar hakkında bir kaç bir şey söylebilirmisiniz ? (pil süresi,oyun performansı,kamera performansı,özelleştirmeler vs.)

hajkhanx33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
ahmet
Cihazım
şuan yok
çoğunu denedım hıçbırı mıu kadar stabıl deıl daha dogrusu olmamış mıx2 ye bitane mıpro vardı oda guncel deıl 1 sne onceının felan anlıcan global rom kullanmak en ıyısı her ıhtıyacı karsılıor zaten

sezer1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Sezer Atak
Cihazım
Mi Mix 2
çoğunu denedım hıçbırı mıu kadar stabıl deıl daha dogrusu olmamış mıx2 ye bitane mıpro vardı oda guncel deıl 1 sne onceının felan anlıcan global rom kullanmak en ıyısı her ıhtıyacı karsılıor zaten
Bir kaç tane denedim aynen dediğin sonuca vardım miui 10 global kararlı en iyisi hep aynı romlar var önceki telefonum s7 edge de çeşit çeşit rom vardı bunda biraz hayal kırıklığı yarattı

LARK38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Arkadaşlar şuan kullandığınız veya daha önceden kullandığınız custom rom var mı ? Varsa bunlar hakkında bir kaç bir şey söylebilirmisiniz ? (pil süresi,oyun performansı,kamera performansı,özelleştirmeler vs.)
ben sadece miglobeyi merak etmiştim 3 gün uğraştım açılmadi telefon vazgeçtim. onu da bildirim çubugundaki saati merkeze almak için kurmak istemiştim

sleepy_sanchez

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
S
Cihazım
Mi Mix 2
En iyisi xiaomi.eu ROM gibi duruyor. Çin versiyonlu ROM'daki bloatware'leri kaldırmışlar. Stabilite açısından çok farklı değil. En yeni çıkan özelliklere de ulaşmış oluyorsun

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

Üst Alt