Soru Mi Mix 2 Miui 11 EU Rom

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Mix 2 Miui 11 EU Rom (Stable&Beta) kullananlar pil performansını ve genel performansı değerlerdirebilirler mi ? Miui 11 Global Stable ile arasındaki farkları anlatır mısınız ?

rehavet_yok

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep Ay
Cihazım
mi mix 2
Konular
0
Mix 2 Miui 11 EU Rom kullanmadım ancak global kurdum sonrasında bir kaç tane custon rom denedim havoc anroid 10 gibi hepsi pil performansı konusunda resmen sınıfta kaldı. bende global stabil rom'a döndüm. sahsi düşüncem eu rom ile arasında büyük bir fark olmayacağı yönünde.

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Mix 2 Miui 11 EU Rom kullanmadım ancak global kurdum sonrasında bir kaç tane custon rom denedim havoc anroid 10 gibi hepsi pil performansı konusunda resmen sınıfta kaldı. bende global stabil rom'a döndüm. sahsi düşüncem eu rom ile arasında büyük bir fark olmayacağı yönünde.
Havoc Rom'u merak ediyordum denemeye gerek kalmadı EU Rom'u çok övüyorlar denemek istiyorum ama benden önce mutlaka deneyen vardır diye konu açmak istedim anlaşılan deneyen varsada konuyu görmemiş

Oyla:

rehavet_yok

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep Ay
Cihazım
mi mix 2
Konular
0
Havoc rom'un and 9 versiyonu özelleştirilebilirlik olarak çok iyiydi. pil performansı iadare ederdi. ancak lte, 3g vs band geçişlerinde ve baglı olarak internet ile ping sürelerinde sorun yaşadım. Havoc'un pil performansı da hem and. 9 hemde and 10 verdioynlarında bu nedenle kötü olabilir. Bu sorunu biraz araştırıp bu sorunu çözebilirsem yeniden deneyeceğim.

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Havoc rom'un and 9 versiyonu özelleştirilebilirlik olarak çok iyiydi. pil performansı iadare ederdi. ancak lte, 3g vs band geçişlerinde ve baglı olarak internet ile ping sürelerinde sorun yaşadım. Havoc'un pil performansı da hem and. 9 hemde and 10 verdioynlarında bu nedenle kötü olabilir. Bu sorunu biraz araştırıp bu sorunu çözebilirsem yeniden deneyeceğim.
Android 10 Pixel Rom'u çıkmış XDA'da stabil sürüm mü anlamadım bir türlü

Oyla:

asimetric

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
er
Cihazım
mix 2
Konular
1
eu stable kullanıyorum aylardır. sıfır sıkıntı.

Oyla:
Üst Alt