Yardım Mi Mix 2 Kamera Sorunu

kinqless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
3
Arkadaşlar telefonumda kamera bayagi kotu, odak sorunu var ozellikle gece cekimleri bildigin çöp gibi daha yeni aldim telefonu neden boyle ne yapmam lazim? Ornek olarak ekledim bir adet gece fotografi.

Ekli dosyalar

• IMG_20180928_191831.jpg
    IMG_20180928_191831.jpg
    341 KB · Görüntüleme: 44

Junate

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cüneyt
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
Arkadaşlar telefonumda kamera bayagi kotu, odak sorunu var ozellikle gece cekimleri bildigin çöp gibi daha yeni aldim telefonu neden boyle ne yapmam lazim? Ornek olarak ekledim bir adet gece fotografi.
Bende o kadar kötü değil o foto el titreyerek çekilmiş gibi sanki
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kinqless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
3
Bende o kadar kötü değil o foto el titreyerek çekilmiş gibi sanki
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok sabittim hatta yaklasik 1 dk sabit durd belki odaklar diye de yok hep kotu.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
foto çekerçen önce odaklan öyle çek bodoslama çek tuşuna basıp çekince ancak böyle çeker
birde tavsiyem flash ışığını el feneri olarak seç gece çekimlerinde eğer etrafı kspalı bi yerse yada yakın çekimlerse

Oyla:

kinqless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
3
foto çekerçen önce odaklan öyle çek bodoslama çek tuşuna basıp çekince ancak böyle çeker
birde tavsiyem flash ışığını el feneri olarak seç gece çekimlerinde eğer etrafı kspalı bi yerse yada yakın çekimlerse

Üstte yazdım, odaklamıyor işte sıkıntı orda uzakta bir şey çekerken hiç bir şeye odaklayamıyor. Yoksa ben 1 dakika bekledim sabit hiç odaklamadı.

Oyla:

YED1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi MİX 2
Konular
1
Otomatik odaklamasını mı beklediniz? El ile ekrana dokunarak odak yeri seçtiğiniz de ya da manuel çekim modunda odak ayarında da aynı sıkıntı yaşanıyor mu? Eğer manuel çekim de aynısı oluyorsa o zaman sıkıntı vardır sanırım.
Bende otomatik çekim de bir ara 10 20 saniye gibi süre odaklama yapmıyordu ama güncellemelerden sonra sıkıntısız çalışıyor. Bu durumu da 3 4 defa yaşadım sadece. Mıuı 10'a geçmediyseniz güncelleyip bir de öyle deneyin ya da sıfırlamayı önerebilirim.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
bu odak olayıbi tek sony de aklı başında fiziksel tuş olacak ben onu elimle kendim odaklicam işte böyle sorunlar oluyor bazıları odaklayamıyor vvs vs ortadaki odak tuşuna basılı tutmanoz lazım yada ayarlardan oynayıp bunu kendi kullanım tarzınıza göre ayarlamanız lazom vazı cihazlarda bu odak olayınu manuel değilde otomatik her şartta çalılan yazılımlar mevcut ama ben herzaman fiziksel tuş teecih ederim mesela halen w810 um çekmceemde durur ara sıra kullanırım daha iyi netlerim çoğu cihaza göre

Oyla:
Üst Alt