Haber Mi Mix 2 Android 10 Güncellemesi Alacak

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
sadece mix degil xiaominin bütün telefonları önemli...
sanırım mi mix in alacagı son büyük güncelleme olabilir yaa google güncellemeleri android 10dan itibaren artık marketten verecez diyordu inş. o sisteme geçiş yapar os güncellemelerini direk üreticilerden degilde google dan alırız.

Mix serisi Xiaomi'nin premium olarak gördüğü bir seri diğerlerinden daha önemli gördüğü kesin bu güncellemeyi vermeside bunun kanıtı marketten güncelleme falan hayal böyle bir beklenti içine girmeyin

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Mix serisi Xiaomi'nin premium olarak gördüğü bir seri diğerlerinden daha önemli gördüğü kesin bu güncellemeyi vermeside bunun kanıtı marketten güncelleme falan hayal böyle bir beklenti içine girmeyin
o google in aciklamasi benim degil ;)
mix serisinin premium serisi oldugunu cumle alem zaten biliyor bilmeyen yoktur ancak bu guncellemeyi almasiyla.premium seri olmasinin hic bir alakasi yoktur bunu bilin istedim mi5s dahi aliyor bu guncelemeyi 4yillik cihaz xiaomi kullaniciya onem verdigi ici guncelleme aliyor cihazlar olay bu zaten bizde bu yuzden kullaniyoruz. ancak benim tahminim mi mix in yani 1. nesil mi mix in alacagi son buyuk guncelleme olabilecegi

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
o google in aciklamasi benim degil ;)
mix serisinin premium serisi oldugunu cumle alem zaten biliyor bilmeyen yoktur ancak bu guncellemeyi almasiyla.premium seri olmasinin hic bir alakasi yoktur bunu bilin istedim mi5s dahi aliyor bu guncelemeyi 4yillik cihaz xiaomi kullaniciya onem verdigi ici guncelleme aliyor cihazlar olay bu zaten bizde bu yuzden kullaniyoruz. ancak benim tahminim mi mix in yani 1. nesil mi mix in alacagi son buyuk guncelleme olabilecegi
Ben miui 11'i almasından bahsetmiyorum ki ? Andorid 10 almasından bahsediyorum konu miui 11 degil mi 5s andorid 10 güncellemesi alacak mı bilmiyorum 2016/andorid 6.0 çıkışlı bir telefon 4 tane Android yükseltmesi vermezler büyük ihtimalle kullanıcıya önem vermiyor bildirim sorunu halledilmedi yeni sürümde de miui 9 da bile bu bildirim sorunlarını arada yaşıyordum miui 10 da sık sık karşılaştım

Üst Alt