Soru Mi mix 2 3200tl alınır mı?

Besta99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Selam arkadaslar mi mix 2yi Türkiye'de satmaya başlamışlar fiyatlar ortalama 3200 lira kar payı vergi vs eklenince malum yükseliyor fiyat kararsız kaldım sizce alınır mı bu fiyata veya ilerde fiyat düşebilir mi

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Seramik kasa ise belki bir ihtimal alınabilir. Adamın biri borç harç gider bir iPhone son model alır 5 bin lira da para verir gelir kahveye oturur masaya çıt diye bir ses adam "Allah'ım inşallah belim kırılmıştır"der. O yüzden seramik kasa alicaksan iyi kollaman lazım selametle hocam

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Selam arkadaslar mi mix 2yi Türkiye'de satmaya başlamışlar fiyatlar ortalama 3200 lira kar payı vergi vs eklenince malum yükseliyor fiyat kararsız kaldım sizce alınır mı bu fiyata veya ilerde fiyat düşebilir mi
cihaz yeni olduğu için fiyat yüksek size önerim fiyatların düşmesini bekleyebilirsiniz.

Oyla:

MHG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Hayri
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
Yeni çıkan bir telefonu dumanı üstünde (mi mix 2 veya bir başkası) aldığınız zaman ülkemizde mutlaka ederinin üzerinde almanız gerekiyor. Zaman içerisinde mutlaka fiyatı düşecektir. Süper acil lazım gibi bir durumunuz yok ise bekleyin derim. Mi mix fiyatları olabildiği kadar düşmüşken ki (bence) inanılmaz da güzel, onu da düşünebilirsiniz.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Oyla:

mudur1998

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note3 pro
Konular
4
önceleri çok kızıyordum xaiomi ye tıpkı huawei gibi oldular telefonları pahalandı kiçları kalktı diye (yanliş anlaşılmasın evde kullanılan MI5 s plus ve redmi note 3 pro var),ancak şimdi bakıyorumda nerede ise iki kat vergi yüküne ragmen 5000-7000 tl (iphone x herhalde bu kadar olur) arası telefonlar halen peynir ekmek gibi satılıyor
o zamanda mimix 2 bu fiyata (bana degil) ucuz bile sayılır hatta kelepir,süper bir telefon. ancak tabiki bir süre beklerseniz fiyat biraz aşagı düşebilir tabiki DOLAR bir yerlere çıkmaz ise

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Hocam hiç acele etme, şuan piyasanın durumu kör tuttuğu şekilde. Bende mix 2 yi aylardır bekliyorum, gerçi beklentimin altında kaldı ama yine de almayı düşünüyorum, tabii ki hemen değil, fiyatlar bii rayına girsin, şuan çin de bile pahalı cihaz, en erkan kasım ayı gibi fiyatlar normal seviyelere iner. Ben yurtdışından alacağım 64 gb lık olanını, aklımdaki rakam 1800, 2000 tl arası. Aslında arkadaşın da dediği gibi şu an mix 1 in fiyatı yerlerde, tam alınacak zaman ama mix in boyutları ve çok kırılgan olması korkutuyor beni.

Oyla:

Besta99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Sagolun hocam fikir verdiginiz icin Mi mix cok guzelde büyük biraz ya cebe falan sigiyormu kullanan varmı

Oyla:

MHG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Hayri
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
İlki mi mix ikincisi iphone 7 plus, boyutlar üç aşağı beş yukarı aynı, ağırlık 20 gram kadar fazla, 7 plus peynir ekmekten çok satılıyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Oyla:

Besta99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Hocam bi mi mix buldum 256gb modeli yurt dışından almış satan arkadaş orjinal global turkce rom yuklu kapanma sorunu yok diyor elden gidip alacagim neye dikkat etmem gerekli

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Hocam bi mi mix buldum 256gb modeli yurt dışından almış satan arkadaş orjinal global turkce rom yuklu kapanma sorunu yok diyor elden gidip alacagim neye dikkat etmem gerekli

Ne kadara buldunuz cihazı ? Birde dikkat et kasası veya ekranı değişmiş olmasın, mi mix in en büyük sıkıntısı çok kırılgan olması, tamir görmüş cihaz alma.

Oyla:
Üst Alt