Alış Mi max2 mi televizyona aktaracak cihaz

• Konbuyu başlatan Bada
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 1K

pratisyentekniker

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
prtsyntknkr
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Serbest
Konular
0
Başlıkta belirttiğim gibi. USB type c ile ,televizyonuma hdmı aracagiyla görüntü aktara bileceğim kablo arıyorum. Veya başka bir alternatif. Mi max 2 cihazim bunu desteklermi? ,Daha önce aldığınız bir tavsiyeniz varmı ?.

İyi forumlar.

merhaba,
bende bu konuyu araştırdım, ancak şöyle bir durum var, xiaomi telefonlarda MHL desteği olmadığından dolayı maalesef telefonun ekranını televizyona aktaramıyoruz. Eğer akıllı bir tvniz varsa, telefonunuzun ayarlarında kablosuz ekran bağlantısını açarak aynı wifi ağı üzerinden bir şekilde yayın yapabilirsiniz, görüntü kalitesi kötü olabilir.
ayrıca aşağıdaki linkte bir dönüştürücü mevcut, firmanın açıklamasına göre mhl özelliği olmasa bile bu kablo sayesinde telefonun ekranını televizyona yansıtabiliyormuşuz.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
merhaba,
bende bu konuyu araştırdım, ancak şöyle bir durum var, xiaomi telefonlarda MHL desteği olmadığından dolayı maalesef telefonun ekranını televizyona aktaramıyoruz. Eğer akıllı bir tvniz varsa, telefonunuzun ayarlarında kablosuz ekran bağlantısını açarak aynı wifi ağı üzerinden bir şekilde yayın yapabilirsiniz, görüntü kalitesi kötü olabilir.
ayrıca aşağıdaki linkte bir dönüştürücü mevcut, firmanın açıklamasına göre mhl özelliği olmasa bile bu kablo sayesinde telefonun ekranını televizyona yansıtabiliyormuşuz.

Bilgilendirdiginiz icinTeşekkürler hocam

Üst Alt