Soru Mi max2 internet paylasimi

Ertuğrul56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Ayarlardan paylaşımı açtığımda laptop görüyor ve bağlanıyorum, ancak hiçbir sayfa açılmıyor. Başka bir MIUI sayfasında gordugum bir değişikliği uyguladık. Bağlantı noktası adını "consumer broadband) olarak değiştirdim. Telefonu kapatıp açtıktan sonra sadece bir sayfa açıldı sonra yine açılmaz oldu. Ayrıca 3g bağlantıyı denedim yine PC de internet bağlantısı olmasına rağmen sayfa açılmadı. Çözümü bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Tesekkurler

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

recnut91

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
reco
Cihazım
r7
Konular
4
Şimdi şöyle bir durum var.

Türkcell hattın interneti tanımlı ise telefonda, eğer vodafone hattına arama gelirse internet kesiliyor.
Mantıklı olabilir. Sağolun

Oyla:

pelin26

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pınar
Cihazım
xioami
Konular
3
Ayarlardan paylaşımı açtığımda laptop görüyor ve bağlanıyorum, ancak hiçbir sayfa açılmıyor. Başka bir MIUI sayfasında gordugum bir değişikliği uyguladık. Bağlantı noktası adını "consumer broadband) olarak değiştirdim. Telefonu kapatıp açtıktan sonra sadece bir sayfa açıldı sonra yine açılmaz oldu. Ayrıca 3g bağlantıyı denedim yine PC de internet bağlantısı olmasına rağmen sayfa açılmadı. Çözümü bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Tesekkurler

Hattınız vodafone mu

Oyla:

pelin26

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pınar
Cihazım
xioami
Konular
3
Tcell ve vodafone çift hat kullanıyorum. İkisinde de oluyor.

Ayarlar-mobil ağlar-vodafone-erisim noktasi adlari nı açın. Aktif olan yerin bir ustundeki secenegi aktif yapın. 5-10 sn bekleyin. Sonra eski haline getirin. Bilgisayardan artık internete girebilirsiniz. Vodafone kullanirken ben boyle yapiyordum. Bimcell e gectim. Simdi yapmiyorum.

Oyla:

recnut91

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
reco
Cihazım
r7
Konular
4
Ayarlar-mobil ağlar-vodafone-erisim noktasi adlari nı açın. Aktif olan yerin bir ustundeki secenegi aktif yapın. 5-10 sn bekleyin. Sonra eski haline getirin. Bilgisayardan artık internete girebilirsiniz. Vodafone kullanirken ben boyle yapiyordum. Bimcell e gectim. Simdi yapmiyorum.

Öneriniz için teşekkür ederim deneyeceğim

Oyla:

Resuli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Resul
Cihazım
mi max 2
Konular
0
arkadaşlar hayırlı cumalar öncelikle forumu incelediğimde bazı arkadaşlar sorunun çözümünü söylemişler dediğiniz gibi yaptım ancak yine bağlanamadım.hattım vodafone.lütfen yardımcı olur musunuz.Okulda lazım oluyor ancak bağlanamıyorum

Oyla:
Üst Alt