Diğer Mi Max Serisi Üvey Evlat Muamelesi Görüyor

Felix Weber

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Konular
5
Öncelikle herkese iyi geceler bu yazdıklarımı yaklaşık 2. haftamı doldurdugum Mi Max 3 üzerinden yazıyorum daha öncelerin Mi Max 2 kullanırken de öyleydi global kararlı güncellemeler hep en son Max 2 ye geliyordu keza Android yükseltmesi dahi alamadı almayacakta çoktan unutuldu ki almaması iyi olmuş Max 3 ün Android 8.1.0 üzerine tam olarak oturmadıgını optimizasyon noktasında sıkıntıları oldugunu soylemek yalan olmaz hani Mi Max 2 de en son Miui 10 beta kullanıyordum ve de şunu şöylemeliyim ki Miui 9 Global Kararlıda ki kasmalar gram yoktu batarya süresi keza çok iyi gidiyordu performansı yerindeydi size düşüncelerimi kendimce açıklamaya çalıştım son olarak Max 3 e Android 9 gelir mi ? Belki gelir ama Android sürümü yükselmektense mevcut sürümle optimizasyonu oturmuş stabil bir Miui görmek daha güzel olucaktır
Not1:Ayrıca ses kalitesi ve batarya performansı itibari ile Mi Max 2 nin yanından geçemiyor.+ olarak altta kapasitif tuşlar olmasındansa tam ekran kullanımı muhteşem
Not2: Mİ Max 4 ü heyecanla bekliyorum inşallah daha stabil ve optimozasyonu tam bir cihaz olurda alırken tereddüt etmeyiz.İyi forumlar

Felix Weber

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Konular
5
BL Kilidinizi açın ve EU Beta Rom yükleyin hemde Android 9, yani PIE kullanın
Hocam android sürüm yükseltmesi alması muhim degil Miui 11 geliyor fakat Max 3 Miui 10 güncellemelerinin yarısını dahi almamış optimizasyonu oturmamış bundan yakınıyorum.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam android sürüm yükseltmesi alması muhim degil Miui 11 geliyor fakat Max 3 Miui 10 güncellemelerinin yarısını dahi almamış optimizasyonu oturmamış bundan yakınıyorum.
Tam da işte o nedenle size EU ya gelin diyorum ya, çünkü Xiaomi'nin işlerine akıl sır erdirmek mümkün olmuyor maalesef

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
12
Mi Max 2ye göre bi ben memnunum herhalde bataryadan:)
Diğer dediklerinize katılıyorum.

FaserDarth

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
MI 10T PRO
Konular
4
Mi max 1 için de android güncellemesi sorununa katılıyorum fakat bence hala çoğu telefondan daha iyi durumda olduğunu düşünüyorum. Mutluyum angel~~angel~~

Üst Alt