Yardım Mi Max Root

haylas55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
GM4G-Mİ MAX
Konular
3
Arkadaşlar mi max cihazıma nasıl root atabilirim acaba

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar mi max cihazıma nasıl root atabilirim acaba
Bootloader kilidiniz açıksa twrp recovery kurup super su dosyasını cihazın hafizasina atın twrp recovery girerek install seçeneğinden hafızaya attığınız super su dosyasını gösterip kuracaksınız forumda konuları var, her Cihazın kurumları hemen hemen aynı zaten.

Oyla:

haylas55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
GM4G-Mİ MAX
Konular
3
Bootloader kilidiniz açıksa twrp recovery kurup super su dosyasını cihazın hafizasina atın twrp recovery girerek install seçeneğinden hafızaya attığınız super su dosyasını gösterip kuracaksınız forumda konuları var, her Cihazın kurumları hemen hemen aynı zaten.
Cihazda hiç bi işlem yapmadım :) cepporttan aldıgım gibi kullanıyorum bootloader kilidi acıkmıdır ki acaba ?

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Cihazda hiç bi işlem yapmadım :) cepporttan aldıgım gibi kullanıyorum bootloader kilidi acıkmıdır ki acaba ?
minimal adb fastboot programını kurup usb kablo ile pc bağlayıp kapatın,Telefonu fastboot moduna alın sonra (ses kısma ve güç tuşu ile) bigisayrdan cmd ekranına fastboot oem device-info yazın.Device unlocked : true yazarsa bootloader kilitli değildir.False yazarsa kilitlidir.

Oyla:
Üst Alt