Yardım Mi max miui10

Kurtdereli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orhan Şahin
Cihazım
Redmi 5
Konular
1
Arkadaslar mi max telefonumu miui9.2 den miui 10.02 ye guncellemelimiyim? Batarya kullanimi vs sorun varmi

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Stabil aldı ama sıkıntısı vardı bildiğim kadarıyla. Beta diğer yandan devam ediyor. Stabili geri çektiler ama sitede var.
Betanın bitmesini beklemek en doğrusu olacaktır.

pelin26

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pınar
Cihazım
xioami
Konular
3
Ben yuklemeye cesaret edemedim. Her guncelleme bir oncekini aratiyor. Kararli kullaniyorum. Rom root islerini de anlamiyorum. Pilin cabuk bittigini soyluyorlar. Ses tuslarinda falan degisiklik varmis ve pek kullanisli degilmis. Genel olarak begenilmemis gibi anladim. Siz olur da yuklerseniz deneyimlerinizi lutfen paylasin. Max 2 de stabil global kararli yani root atilmamis kullanicilar icin bir sabit baslik olsun istiyorum.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Global Beta dan eurom (stabil) a geçtim global betada iken batarya 1.5-2 günü çıkarıyordu eurom (stabil) geçtikten sonra batarya 1 günü çıkarmıyor.

Kurtdereli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orhan Şahin
Cihazım
Redmi 5
Konular
1
Ben yuklemeye cesaret edemedim. Her guncelleme bir oncekini aratiyor. Kararli kullaniyorum. Rom root islerini de anlamiyorum. Pilin cabuk bittigini soyluyorlar. Ses tuslarinda falan degisiklik varmis ve pek kullanisli degilmis. Genel olarak begenilmemis gibi anladim. Siz olur da yuklerseniz deneyimlerinizi lutfen paylasin. Max 2 de stabil global kararli yani root atilmamis kullanicilar icin bir sabit baslik olsun istiyorum.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yukledim ama 2 gün kullandim, baskasi kullanacak, 2 gün yeter mi bilmiyorum yorum yapmaya, 2 gün de guncellemeden önce kullanmistim. Daha önce miui 10.1 ile redmi 5 kullanmistim.mi max ta 10.2.1.0 daha bir hos geldi bana. Bir sıkıntı gormedim, sadece batarya konusunda kararsiz kaldim, yanlış yönlendirmek istemem

Üst Alt