Mi Max Mİ Ekranında kaldı Yardım Lütfen..

• Konbuyu başlatan dyg
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 1K

dyg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
dyg
Cihazım
Mİ MAX
Konular
1
Mİ MAX 64 gb cihazım dizi yüklenirken sarjı da %100 durumunda iken sarjdan cektiğimde kapandi.SÜREKLİ Mİ EKRANI açık bir sekilde duruyor.Daha alalı 1 ay oldu yardım edin telefonu hiç bir sekilde açamiyorum.

her yere baktım fakat tel konusunda çok acemiyi ne yapacağimi bilemedim. SES KAPAMA + POWER basıyorum bir animasyon çıkıyor FASTBOOT Diye bi yazı var başka bir şey yapamıyorum.

Hafızadakilere bir sey olmadan açabilir miyim telefonu?? olmadı fabrika ayarlarına döndürmeyi nasıl yapmalıyım ?? BİLEN YARDIMCI OLURSA cok iyi olur sabahtan beri bir sey yapamadım

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Aynı anda ses açma ses kapatma ve güç tuşuna basın kapansın.Sonra cihazı güç tuşundan açın belki açılabilir.

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Eğer olmazsa yeniden rom yüklemeniz gerekir.

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Mı flash ile fastboot veya edl den(bootloader kilidi kapalıysa) rom yüklemeniz gerekir.Site de anlatımlar mevcut.

dyg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
dyg
Cihazım
Mİ MAX
Konular
1
Mı flash ile fastboot veya edl den(bootloader kilidi kapalıysa) rom yüklemeniz gerekir.Site de anlatımlar mevcut.
bootloader kilidi kapalı heralde n11 den almıştım. Sitede bir kaç yerde okudum ama hiç bilgim yok yapamam muhtemelen.yardımınız için saolun

dyg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
dyg
Cihazım
Mİ MAX
Konular
1
Benimle aynı durumu yaşayıp Delta konusunu merak edenler için yazıyorum.

Delta Servise sorunumu belirten bir yazı da içinde olacak şekilde kutusu ile gönderdim.5 gün serviste kaldı yazılım güncelleme yapilmiş. 7.gün kargo ile "çalışıyor biçimde" geri geldi.

Üst Alt