Mi max kamera

lastreal55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt tan
Cihazım
mi max
Konular
24
Mi max 64 telefonumda fotoğraf çekerken gündüz bile ortam azıcık karanlık olunca bazen ortam kararıyor, akşam çekim daha kötü, sebebini ve çözümünü bilen varmı, çözemedim, odaklayınca bazen düzeliyor bazen de daha karanlık yapıyor.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
Mi max 64 telefonumda fotoğraf çekerken gündüz bile ortam azıcık karanlık olunca bazen ortam kararıyor, akşam çekim daha kötü, sebebini ve çözümünü bilen varmı, çözemedim, odaklayınca bazen düzeliyor bazen de daha karanlık yapıyor.

mi max gece çekimleri kötü maalesef, ışık ile bu sorunu çözmek gerekiyor, ışık güzel değilse, kaç mp olursa olsun

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
arkadaşlara bende katılıyorum, lakin telefonun rom u ile alakalı olacağı kanatine vardım. zira telefon ilk geldiği fake rom da çektiğim resimler dahamı netti anlayamadım

lastreal55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt tan
Cihazım
mi max
Konular
24
arkadaşlara bende katılıyorum, lakin telefonun rom u ile alakalı olacağı kanatine vardım. zira telefon ilk geldiği fake rom da çektiğim resimler dahamı netti anlayamadım

Hepsiburada dan aldım, aldığım orijinal haliyle duruyor, başka rom atmadım, iyi ışık varsa mükemmel azıcık ışık zayıfsa kötü.

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Hepsiburada dan aldım, aldığım orijinal haliyle duruyor, başka rom atmadım, iyi ışık varsa mükemmel azıcık ışık zayıfsa kötü.

bende hepsi bursdsn 23 şubstta aldım, rom fake idi buradan arkadaşların yardımıyls indirip ykledim bazı değişiklikler oldu sma benim beklediğim ekranı ikiye bölme olmadı

Üst Alt