Yardım Mi Max Ekran kırıldı

• Konbuyu başlatan aytege
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 1K

aytege

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aytaç
Cihazım
Mi Max
Konular
1
Mi Max cihazımda birkaç ay önce çakıl bir zemine düşme suretiyle sağ üst köşeden aşağı doğru çatlaklar oluştu, ancak çalışmasında herhangi bir sıkıntı yok.

Görüntü olarak rahatsız edici olması nedeniyle değiştirmek istiyorum.
Sizce EVO bilgi işlem de mi yaptırayım, aliexpress den ekran getirterek kendim mi yapayım. aliexpress de fiyat çok değişken hangisi fiyat ve kalite olarak tercih edilir bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Bence en mantıklısı istanbulda bu işleri yapan işin ehli tamircilere yaptırmak çünkü aldığınız ekranın kalitesini hiç bir zaman bilemezsiniz.

Oyla:

aytege

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aytaç
Cihazım
Mi Max
Konular
1
Ankara da yaşıyorum

Oyla:

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Mi Max cihazımda birkaç ay önce çakıl bir zemine düşme suretiyle sağ üst köşeden aşağı doğru çatlaklar oluştu, ancak çalışmasında herhangi bir sıkıntı yok.

Görüntü olarak rahatsız edici olması nedeniyle değiştirmek istiyorum.
Sizce EVO bilgi işlem de mi yaptırayım, aliexpress den ekran getirterek kendim mi yapayım. aliexpress de fiyat çok değişken hangisi fiyat ve kalite olarak tercih edilir bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba iyiaksamlar, el becerine guveniyorsan kendin alip takabilirsin.cunku benimde baska marka model telefonumda ekrani kirilmsti servisi 320 tl para istemisti ama ben ekrani kendim alip youtubeden de marka modeli bulup kendim 120 tl gbi rakama halletmistim.yada ekrani alip telefoncuya iscilik parasi vererektende halledebilirsin.
[doublepost=1520437305,1520437079][/doublepost]Simdi baktim 140-200 tl arasi ekran fiyati uygun fiyata alsan 50 tl de taktirma parasi versen 200 tl ye halledersin.

Oyla:
Üst Alt