Yardım Mi Max Bilgisayar Görmüyor

hasanben

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
13 Aralık 2014
usb otg çalışıyor hızlı şarj çalışıyor normal şarj çalışıyor ama bilgisayar hiç bir şekilde görmüyor ne yapmam gerekli soketin mi değişmesi gerekmekte ?

Tncy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Tncy
Cihazım
Xiaomi
Bilgisayarda sürücü tanıma altyapısını güncelleyin. Düzülecektir büyük ihtimal.
Post automatically merged:

bu arada eset kullanmanızı öneririm. otomatik güncelliyor.

hasanben

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
13 Aralık 2014
herşeyi denedim kendi pc im dahil farklı 20 pc de denedim farklı farklı data kabloları ile de denedim ancak orjinal mi kablom yok

Tncy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Tncy
Cihazım
Xiaomi
herşeyi denedim kendi pc im dahil farklı 20 pc de denedim farklı farklı data kabloları ile de denedim ancak orjinal mi kablom yok
Bazı kablolar sadece sarj destekliyor (bknz. powerbank kabloları).Tefonunuzdaki sürücülerinizi güncelleyin. Eğer olmassa soket değiştirmekten başka çareniz yok gibi ama sanmıyorum otg çalışıyorsa data desteklemiyor? Yazılımla alakalıdır belki

Birde kabloyu bağlardıktan sonra bildirim çubuğundan veri transferini aktif ediyorsunuz demi?

hasanben

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
13 Aralık 2014
evet otg destekliyor çalışmakta kablo dan desem çokça kaliteli ve marka kablolarla da denedim son sürüme güncelliyorum şimdi bendeki sürüm 9.2.28 di

Bazı kablolar sadece sarj destekliyor (bknz. powerbank kabloları).Tefonunuzdaki sürücülerinizi güncelleyin. Eğer olmassa soket değiştirmekten başka çareniz yok gibi ama sanmıyorum otg çalışıyorsa data desteklemiyor? Yazılımla alakalıdır belki

Birde kabloyu bağlardıktan sonra bildirim çubuğundan veri transferini aktif ediyorsunuz demi?
evet ediyorum usb hata ayıklama mtp vb tepki yok

Üst Alt