Soru Mi max 3 pie güncellemesi için

sefik59

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
toprak
Cihazım
huawei gr5
Konular
8
Arkadaşlar mi max 3 e gelen pie güncellemesini yapmalımıyım artısı eksisi nedir batarya süresi artıyormu azalıyormu deneyenler yazabilirmi

EzelEcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Emin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
4
Ben yaptım. Batarya konusunda bir eksiklik hissetmedim hatta daha iyi gibi. Herhangi bir sorunlada karşılaşmadım. Kesinlikle daha akıcı (özellikle tam ekran hareketleri). Sadece tam ekran hareketleri için bile yapılması gereken bir güncelleme. Not: Global Beta sürümünden bahsediyorum.

Son düzenleme:
Oyla:

radiation

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Fit band 2
Konular
3
pubg hd ayarlarda oynatmıyor.

bir de sistem saati ile kilit ekranındaki saat arasında 2.30 saat fark var. bu tip farklılıkla karşılaştınız mı? şu an bildirim çubuğundaki saat 2 ise kilit ekranındaki saat 4.30 gibi

Oyla:

EzelEcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Emin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
4
pubg hd ayarlarda oynatmıyor.

bir de sistem saati ile kilit ekranındaki saat arasında 2.30 saat fark var. bu tip farklılıkla karşılaştınız mı? şu an bildirim çubuğundaki saat 2 ise kilit ekranındaki saat 4.30 gibi

Böyle bir sorun görmedim. Pubgde ise gfxtooll kullanılarak istenen ayarlarda oynanabilir. Global beta sürümdeyim. Kararlı sürümde bahsettiğiniz hata olabilir.

Oyla:

radiation

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Fit band 2
Konular
3
Böyle bir sorun görmedim. Pubgde ise gfxtooll kullanılarak istenen ayarlarda oynanabilir. Global beta sürümdeyim. Kararlı sürümde bahsettiğiniz hata olabilir.
gfxtoll banlanma sebebiydi sanırım. evet android pie ve miui global kararlı sürümdeyim. hd den dengeliye düşmesi hiç olmadı.

Oyla:

excello

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
az
Cihazım
xiomi redmi
Konular
13
Ben yaptım. Batarya konusunda bir eksiklik hissetmedim hatta daha iyi gibi. Herhangi bir sorunlada karşılaşmadım. Kesinlikle daha akıcı (özellikle tam ekran hareketleri). Sadece tam ekran hareketleri için bile yapılması gereken bir güncelleme. Not: Global Beta sürümünden bahsediyorum.
Arkadaşlar mi Max 3 te yüz tanıma varmı bugün almak istiyorum da

Oyla:

EzelEcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Emin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
4
Arkadaşlar mi Max 3 te yüz tanıma varmı bugün almak istiyorum da
Ayarlardan bölgeyi HongKong veya Hindistan falan seçerseniz var. Türkiye seçiliyken çalışmıyor malesef. Bölgeler arasında dilediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz.

Oyla:

excello

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
az
Cihazım
xiomi redmi
Konular
13
Ayarlardan bölgeyi HongKong veya Hindistan falan seçerseniz var. Türkiye seçiliyken çalışmıyor malesef. Bölgeler arasında dilediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim son olarak cihazı tavsiye edermisiniz

Oyla:
Üst Alt