Soru Mi Max 3 ekran tavsiyeleri

erdemaslan89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi Mi Max 3
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Benim xiaomi mi max 3 telefonum var. Ekranı kırıldı ve internetten ekran alıp kendim değiştirmek istiyorum. İnternette çeşitli fiyatlarda ekranlar var yani 200 tl ye de ekran var 400 tl ye de ekran var. Bunlar arasında kalite farkı çok var mıdır? Şu an bütçem kısıtlı olduğu için öyle pahalı birşey almak istemiyorum. 200 tl lik ekranı alsam çok mu problem yaşarım sizce? Yani öyle müthiş kaliteli olmasına gerek yok sadece dokunmatiği düzgün çalışsın ve net görüntü versin bana yeter çünkü telefonu alalı 1.5 sene oldu uzun süre daha kullanmayı planlıyorum telefon fiyatları malumunuz uçtu facepalm~~ Bir de ekranlar çıtalı ve çıtasız şeklinde satılıyor. Telefonun çıta kısmı tam olarak neresi acaba? Ona göre sipariş vereceğim. Fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

alpikkkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
mi max 3
Konular
0
Ben bir yerde yaptırdım ekran kalitesi kötü,2. Gün çatladı.Tahminimce bütün ekranlar ayni, bu modelin kaliteli ekranı yok sanırım.

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Anakart arızalı cihazlar araştırın hocam ekranı satmak isteyenler elbet vardır orjinal almış olursunuz. Piyasadaki ekranlar hiç iyi değil maalesef

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım