Diğer Mi Max 3 400gb hafıza kartı destekliyor (kartı su an kullanmaktayım)

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
hayırlı olsun. Hafıza kartına 3. parti bir uygulamayla dosya kopyalamayı dener misiniz. Olmadı bende bu karttan alacağım artık.

Baska bir dosya yoneticiyle denedim taşıma ve kopyalamayi(solid explorer 2),sorun yok..tasima ve kopyalama hizli baya her iki yönde de..30-80mb arasında değişiyor anlik hiz.. Samsung kartta bu kadar hiza ulasamiyordum..ancak,buyuk boyutta dosya kopyalama ya da taşımadan sonra ilk basta boyut 0 gorunuyor ama kisa sure sonra gerçek boyutu beliriyor..bu kartla ilgili degil sanirim,sistemdeki bir hata ya da gecikme olmali diye düşünüyorum..

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Kafam karıştı biraz bu değerleri almamam gerekirdi, kart okuyucusundan sanırım :|

Ekli dosyalar

• hkt.JPG
    hkt.JPG
    48,8 KB · Görüntüleme: 11

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
Kart okuyucu yok sanırım deneyemeyeceğim. Amazon sahte ürün satmaz heralde.

2 yil once 128lik Sandisk microsd almistim amazondan..bozuk cikti..onu geri postaladim yenisini yolladilar.. şans işi..bence iyi bir kart okuyucu alin ve test edin..o kadar para vermissiniz..2 saat sürüyor test asagi yukari.. şansa bırakmayın derim..hem usb3 kart okuyucu olmadan verim alamazsınız karttan..

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
2 yil once 128lik Sandisk microsd almistim amazondan..bozuk cikti..onu geri postaladim yenisini yolladilar.. şans işi..bence iyi bir kart okuyucu alin ve test edin..o kadar para vermissiniz..2 saat sürüyor test asagi yukari.. şansa bırakmayın derim..hem usb3 kart okuyucu olmadan verim alamazsınız karttan..

Hocam hız testi değilde 400 gb ı doldurup denesem yeterli olur mu?

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
Hocam hız testi değilde 400 gb ı doldurup denesem yeterli olur mu?

bahsettigim test sadece hizi test etmiyor,karti full doldurup gercek kapasitesini de gösteriyor..bir süre kullanildiktan sonra mesela 100gb bos yer yer göründüğü halde kart hata verdiğinde gec kalmış olursunuz..test edin bence..

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
bahsettigim test sadece hizi test etmiyor,karti full doldurup gercek kapasitesini de gösteriyor..bir süre kullanildiktan sonra mesela 100gb bos yer yer göründüğü halde kart hata verdiğinde gec kalmış olursunuz..test edin bence..

Bende manuel olarak kendim dolduracağım :)

Üst Alt