Soru Mi Max 2'yi e-reader olarak kullanmak

dahotyo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
dahotyo
Cihazım
Zenfone 5
Konular
1
Merhabalar mi max 2 almayı düşünüyorum çeşitli incelemelere göz attım ancak en düşük ekran parlaklığı konusunda bir şey bulamadım, telefonun ekranının büyük olması dolayısıyla e kitap okumanın sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum ancak ekranın ıps olması siyahlardan ışık sızmasına neden olacaktır buda benim gibi karanlıkta telefona bakanların gözünü yoracaktır. Aslında lenovo p2 ile mi max 2 arasında kaldım p2 150-250 lira daha pahalı ancak super amoled ekrana sahib bu da ben kitap okurken arka planı siyah yaptığımda sadece yazıların piksellerinin aydınlanacağı anlamına geliyor. xiaomi ürünlerinde nedense amoled ekran kullanmıyor sanırsam fiyat olarak daha pahalı.

Şu an elinde telefon olanlardan rica etsem ereader prestigo tarzı uygulamalarda arka planı siyah yazıları beyaz yapınca karanlıkta siyahlarda bir sapıtma,morarma ve ışık sızması oluyor mu ? ışık gözü yoruyor mu kontrol edebilir misiniz ?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
işinize yaramı bilmem ama ışıgı tamamen kıstıgınızda ekran gerçekten cok az aydınlık oluyor arka planı siyah yaptıgınızda e -reader olarak kullanabilirsiniz

Oyla:

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
Merhabalar mi max 2 almayı düşünüyorum çeşitli incelemelere göz attım ancak en düşük ekran parlaklığı konusunda bir şey bulamadım, telefonun ekranının büyük olması dolayısıyla e kitap okumanın sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum ancak ekranın ıps olması siyahlardan ışık sızmasına neden olacaktır buda benim gibi karanlıkta telefona bakanların gözünü yoracaktır. Aslında lenovo p2 ile mi max 2 arasında kaldım p2 150-250 lira daha pahalı ancak super amoled ekrana sahib bu da ben kitap okurken arka planı siyah yaptığımda sadece yazıların piksellerinin aydınlanacağı anlamına geliyor. xiaomi ürünlerinde nedense amoled ekran kullanmıyor sanırsam fiyat olarak daha pahalı.

Şu an elinde telefon olanlardan rica etsem ereader prestigo tarzı uygulamalarda arka planı siyah yazıları beyaz yapınca karanlıkta siyahlarda bir sapıtma,morarma ve ışık sızması oluyor mu ? ışık gözü yoruyor mu kontrol edebilir misiniz ?
fav hocam hem kindle hem telefon taşımak istemediğim ve kindle in kisitlamalarini sevmediğim icin reader modu açıp mavi isini azaltiyorum ve e book pdf manual tutorial ler okumak icin aldim tamamen tablet vs yerine de gecti okuyorum baya baya çok da memnunum ekrana büyük yazıları büyük büyük okuyorum tavsiye ederim.

Oyla:

garip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin Öner
Cihazım
mi 11 t
Konular
2
Bence de rahatlıkla kullanılabilir. Ben pocketbook programı ile kullanıyorum inanılmaz gerçek kitap okuma deneyimine yakın bir haz veriyor tavsiye ederim....

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

barnesallen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Merhabalar,
bende yaklaşık 1 aydır Mi Max 2 yi takip ediyorum ve arkadaş tamda merak ettiğim soruyu sormuş. Kindle cihazımda var normalde ondan okuma yapıyorum ama her zaman her yere 2 cihaz taşımak biraz sıkıntılı oluyor. Okuma deneyimi ile ilgili daha fazla şey yazacak olan arkadaşlar olursa benim açımdan çok iyi olur.

Oyla:
Üst Alt