Tıkla Katıl

Soru Mi Max 2'ye güncelleme ne zaman gelir?

'Mi Max 2' forumunda lerispo tarafından 24 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Neredeyse her telefona güncelleme geldi ama aylardır Mi Max 2'ye gelmedi. Ne zaman gelir bilgisi olan var mı?

2. Hangi rom da sınız Siz?

3. Resmi 9.2.1.0 Kararlı

4. Bu çok da eski sayılmaz....9.5 Nisan başında yayınlanacak....Kararlı güncellemeler genelde ayda bir bazen de 2 ayda bir yayınlanmaktadırlar....daha sık güncelleme almak isterseniz, global Beta ya geçmenizi tavsiye ederim

lerispo bunu beğendi.
  5. Fazla eski değil ama ben biraz sabırsızım. Beta'ya da geçmek istiyorum da hatalarla falan uğraşmak istemiyorum. Teşekkür ederim cevabınız için.

6. O zaman BL Kilidinizi açın, TWRP yükleyin ve Sayın Escobar1945 hocamın, bizler için bin bir zahmetle hazırlamış olduğu roma gelin

ua_mustafa_20 bunu beğendi.
  7. Üstad benim batarya çok kötü vaziyette nasıl düzene sokarım bunu acayip ainir oldum. Herşey 9.2.1 sürümüyle başladı. 14-15 saat ekran süresi alıyordum. Şuan bir günü bırakın sabah %92 ile şarjdan aldım 7,5 saat ekran süresi alıyorum kalan şarj %37 ve canım bu duruma epey sıkkın. Millet hep 2-3 günde bir şarj ederek 15-16 saat ekran süresi alıyor. Ben 10,5 saatte %60 şarj harcamışım. ¦(

8. Yakında 9.5 gelecek, umarım düzelir durumunuz o zaman.... 15-16 saati de çok insan alamıyor, herkese inanmayın

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

isyanet ve lastreal555 bunu beğendi.
  9. Hocama katılıyorum çok tasarruf Edip kullanırsanız en çok 12 13 saat civarı ekran süresi alınabilir. Çok şekilde denedim hiç 15 saat görmedim.

Skorpi bunu beğendi.
  10. Bugüne kadar sadece MIUI 8 de en son görmüştüm 15 saati ama Sayın Escobar1945 hocamın EpicRom unda aşağıdaki değerleri aldım
    [​IMG][​IMG]

dgnsnm ve isyanet bunu beğendi.
  11. Selam,

3 gün önce akşam 7 gibi 9.5.4 güncellemesi geldi telefonuma. Fakat şarjım az diye gece kurarım diye beklettim. güncelleme Gelince eşime de söyledim ama bana bildirim gelmedi dedi baktım yoktu ulaşır dedim. (2 tel'de mi max 2) Fakat Gece 12 gibi teli elime aldığımda güncelleme olmadığını söylüyordu. Ne oldu da güncelleme geri çekildi anlamış değilim. Hala 9.2.1 de kullanmaktayım. Skorpi sizin haberiniz var mı bu durumdan hocam ?

12. Öncelikle merhaba bende mi max 2 kullanıyorum güncelleme geldi güncelledim sorun yok bildirimler vs. Herşeyi güzel olmuş beğendim daha da gelişeceğine inanıyorum.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. bana gelmedi daha:(

14. Bugün yarın size de gelecektir mutlaka sadece beklemeniz yeterli.

15. Android 7.1.1 olmuş bide. [​IMG]

16. 9.2.1 de 7.1.1 hocam

17. Yenilikler de öyle yazıyor ama Android de belki de geliştirme yapıldı.

18. Yenilikler böyle. [​IMG]

19. --- Birleştirilmiş mesaj, 14 Nisan 2018Orijinal mesaj tarihi 14 Nisan 2018 ---
    9.5 ten memnun musunuz
    Gelen farklılıklar nedir, olumlu olumsuz yönleri..
    Özellikle batarya ömrü konusunda bu güncellemenin etkisi nedir
    Bilgilendirirseniz memnun oluruz

20. Öncelikle gelen güncellemeden memnunum baya geliştirmeler hata düzeltmeleri ve en önemlisi ram kullanımı çok iyi olmuş 2.1 boş ram kullanımı önceki sürüm de 1.6 1.8 arasın daydı bildirimler felan çok iyi olmuş özellikle WhatsApp 2 parmakla aşağı indirerek cevapla seçeneği geliyordu şimdi msj gelince bütün bildirimlerde yanıtla veya cevapla seçeneği olmuş çok iyi bir güncelleme olmuş batarya süresi 2 günümü çıkarıyor İnternet 7 24 açık olduğu halde mi video ve ekran kaydeci de sorun vardı düzeltilmiş herşey yani ileri ki günlerde de bunu daha da gelişeceğine inanıyorum Android 8 oreo bidaha ki olan güncelleme ile gelecek galiba.

21. Bilgilendirme için teşekkür ederim
    Fakat bana da daha gelmedi güncelleme nedeni ne olabilir acaba

22. Rica ederim biraz beklersiniz bir kaç gün içinde size de gelecektir mutlaka parça parça dağıtıldığı için geç geliyor.

23. Batarya kullanımı ile ilgili SS atmanız mümkünmüdür acaba?

24. Hocam dünden beri böyle daha batarya %41 sürekli oyundayım hafta sonları bide parlaklık sona doğru. [​IMG][​IMG][​IMG]

25. Ekran süresi SS nerede?

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...