Yardım Mi max 2'nin 9.5 güncellemesinden sonra sesi azaldı.

Sga20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Geylani
Cihazım
Mi max 2
Konular
6
Mi max 2 telefonumun 9.5 güncellemesinden sonra sesi azaldı sabrettim 9.6 da düzelir dedim ama maalesef düzelmedi zaten yeniliklerde sesle ilgili bir düzeltme falan yok tu. mi max ile yanında aynı müziği çaldığımda mi max 2 kısık kalıyor. mi max 110 desibel ses verirken mi max 2 ise 70-80 desibel veriyor. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar ya da buna bir çözüm sunabilecek arkadaşlar, lütfen yardım.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Mi max 2 telefonumun 9.5 güncellemesinden sonra sesi azaldı sabrettim 9.6 da düzelir dedim ama maalesef düzelmedi zaten yeniliklerde sesle ilgili bir düzeltme falan yok tu. mi max ile yanında aynı müziği çaldığımda mi max 2 kısık kalıyor. mi max 110 desibel ses verirken mi max 2 ise 70-80 desibel veriyor. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar ya da buna bir çözüm sunabilecek arkadaşlar, lütfen yardım.
Revolution rom sanırım buna bir çare bulmuş, romu indirdim ama henüz yükleme fırsatım olmadı

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Oyla:

Semih06_24

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi max2
Konular
2
Revolution rom sanırım buna bir çare bulmuş, romu indirdim ama henüz yükleme fırsatım olmadı

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Bendede aynı sorun var. Film izlerken bile sesi az geliyor. Oyun oynarken yada konuşurken eskisi gibi ses çıkmıyor!!!

Oyla:

LoneWalkerXD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
Mi max 2
Konular
2
xiaomi .EU romunda da iyi diyolar ses. Kulaklıktan bile az geliyo deneyen varmı EU yu?

Oyla:

yemreoktn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
Bu ses sorununu çözebilen var mı? Üst hoparlörde ses azaldı ve derinden cızırtılı geliyor.

Oyla:

sqypol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi max 2
Konular
2
miui Ses efektlerinden uygun kulaklık seçtim fakat yeterince iyi değildi. Sonra Magisk aşağıdaki modülleri yükledim.
  • ainur sairon
  • audio modification library
  • collective dolby atmos a7000
  • mi5 headphone volume fix
  • viper4android fx mat.
muzik dinleme sesleri yüksek seviyeye ulaştı.

Oyla:

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
bu dosyayı indirin ve twrpden flashlayın yeter. Ayarlarını da "surround, volume leveler ve dialogue enchance" bunların hepsini açın dalga boyunu da "Open" yapın. Bunları yaptığınızda telefonun medya sesini full kapatın ve sadece 2-3 tık açın ses çok fazla gelmeye başlayacak. Magiskteki "Collective Dolby Atmos" u denedim hem menüsü tuhaf eski sürüm gibi hem de sesi arttırdığı bile fark edilmiyor. Magisk yerine bunu deneyin kesinlikle etkisi olacak ben kullanıyorum.

Oyla:
Üst Alt