Yardım Mi Max 2 Sim ağ sorunu !!

Prometheus_sn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
1
Mi max 2 telefonum var durduk yerde telefon sim kartı okumamaya başladı. Hard reset, ağ sıfırlama yaptım işe yaramadı. Hücresel radyo hep kapalı kalıyor açamıyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 15666490456192543688839238522930.jpg
    15666490456192543688839238522930.jpg
    2,9 MB · Görüntüleme: 16

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Hard reset yaptım dediğiniz nedir? Hardreset dediğiniz sistem fastboot yoluyla tüm partitionları sıfırlamak en başa döndürmek demektir. Bootloader klidiniz açık değil ise bunu ev kullanıcısı olarak yapmanız mümkün değil.
Ayrıca çift siminiz var ikiside mi çalışmıyor yoksa sadece Turkcell mi?
IMEI'niz orj.mu?
Telefonunuzu aldığınızdan beri kendine telefoncu diye hitap eden birine verdiniz mi?
Yardımcı olmaya çalışayım sorulara cevap verebilirseniz.

Oyla:

Prometheus_sn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
1
Hard reset yaptım dediğiniz nedir? Hardreset dediğiniz sistem fastboot yoluyla tüm partitionları sıfırlamak en başa döndürmek demektir. Bootloader klidiniz açık değil ise bunu ev kullanıcısı olarak yapmanız mümkün değil.
Ayrıca çift siminiz var ikiside mi çalışmıyor yoksa sadece Turkcell mi?
IMEI'niz orj.mu?
Telefonunuzu aldığınızdan beri kendine telefoncu diye hitap eden birine verdiniz mi?
Yardımcı olmaya çalışayım sorulara cevap verebilirseniz.
Telefoncuya verdim ağ ayarlarını sıfırladı telefon bir gün çalışıp aynı şekilde hata veriyor. Hard resetlemeyi ses yükseltme ve güç tusundan tüm verileri silerek yaptım. Her iki hattında da aynı sorun var. İstanbula özel servise gönderdim yapamadan geri gönderdiler. Bootlader i ogretirseniz onuda açarım. Telefonu bir aydır kullanamıyorum bir yıllık telefon daha :(

Oyla:

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Telefoncuya verdim ağ ayarlarını sıfırladı telefon bir gün çalışıp aynı şekilde hata veriyor. Hard resetlemeyi ses yükseltme ve güç tusundan tüm verileri silerek yaptım. Her iki hattında da aynı sorun var. İstanbula özel servise gönderdim yapamadan geri gönderdiler. Bootlader i ogretirseniz onuda açarım. Telefonu bir aydır kullanamıyorum bir yıllık telefon daha :(
Telefonu yeniden başlattığınızda. Açılışta çıkan "mi" logosunun altında "unlocked" yazıyor mu?
Bootloader klidini açmak için forumda kesin konu vardır.
Zenex ve Skorpi hocam da size yardımcı olacaktır.

Oyla:

Prometheus_sn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
1
Telefonu yeniden başlattığınızda. Açılışta çıkan "mi" logosunun altında "unlocked" yazıyor mu?
Bootloader klidini açmak için forumda kesin konu vardır.
Zenex ve Skorpi hocam da size yardımcı olacaktır.
Sadece mi logosu var. Unlocled yazmıyor

Oyla:
Üst Alt