Yardım Mİ Max 2 Şarj Sıkıntısı

emrahreis123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRAH
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
8
Merhabalar.
Telfonun sarjı ananormal bır sekılde ınıyor 5300 mah batarya olmasa bısey demıycemde geceleyın sarj kendılgıden %5 %6 ınıyor hıc bısey acık olmamasına ragmen normaledede cok hızlı ınıyor bunun nedenı ne olabılır servıse gondermelıymım acaba tum programları kısıtlıyorum pıl tasarufunu acık olmasına ragmen hala cok hızlı ınıyor sarj sevıyesı

BirakGelsin1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
12
Konular
7
Merhabalar.
Telfonun sarjı ananormal bır sekılde ınıyor 5300 mah batarya olmasa bısey demıycemde geceleyın sarj kendılgıden %5 %6 ınıyor hıc bısey acık olmamasına ragmen normaledede cok hızlı ınıyor bunun nedenı ne olabılır servıse gondermelıymım acaba t
Merhabalar.
Telfonun sarjı ananormal bır sekılde ınıyor 5300 mah batarya olmasa bısey demıycemde geceleyın sarj kendılgıden %5 %6 ınıyor hıc bısey acık olmamasına ragmen normaledede cok hızlı ınıyor bunun nedenı ne olabılır servıse gondermelıymım acaba tum programları kısıtlıyorum pıl tasarufunu acık olmasına ragmen hala cok hızlı ınıyor sarj sevıyesı
Kullandığınız rom ile alakalı büyük ihtimalle forumda araştır stabil tonları kullanmayı dene

Oyla:

emrahreis123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRAH
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
8
Kullandığınız rom ile alakalı büyük ihtimalle forumda araştır stabil tonları kullanmayı dene
kardesim mıuı kendı roomu mıuı global 9.0.2.0 kararlı roomunu kulanıyorum telefon kutusndan cıktıgı sarj dan ıtıbaren sıktını yasatyıro bunun ıcın aldıma pısman oldum suanda bu telefonu benm gozumde dustu suanda hayal kırıklıgı bence kulanmadıgım halde sarj tasarufu acık oldugu halde hala sarjı kendı kendıne ınmeye devam edıyor eskı kulandıgım telefon bıle bukadar degıldı

Oyla:

BirakGelsin1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
12
Konular
7
kardesim mıuı kendı roomu mıuı global 9.0.2.0 kararlı roomunu kulanıyorum telefon kutusndan cıktıgı sarj dan ıtıbaren sıktını yasatyıro bunun ıcın aldıma pısman oldum suanda bu telefonu benm gozumde dustu suanda hayal kırıklıgı bence kulanmadıgım halde sarj tasarufu acık oldugu halde hala sarjı kendı kendıne ınmeye devam edıyor eskı kulandıgım telefon bıle bukadar degıldı
Valla dostum bende kullanıyorum bir sıkıntı yok rom 8.5.9.0 şarj hiç sıkıntı yok.1.5 2gunde bir şarj ediyorum.

Oyla:

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Hocam stabil miui 9 da sarj sıkıntısı var.Bende yüklemistim.Betaya geri döndüm.Normalde 2 günlük kullanimla 12 13 saat civarı ekran süresi alman lazım.Geceleri ise yüzde 2-3 normaldir.Betayı tavsiye ederim.Güncelleyici ile son sürüm betaya geçebilirsin.Bir de sarj ederken 100 gelince hemen fişten cikarma bi 15 20dk daha bekleyip al.2 sarj dongusunden sonra normale dönecektir.Yes~~

Oyla:

emrahreis123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRAH
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
8
Hocam stabil miui 9 da sarj sıkıntısı var.Bende yüklemistim.Betaya geri döndüm.Normalde 2 günlük kullanimla 12 13 saat civarı ekran süresi alman lazım.Geceleri ise yüzde 2-3 normaldir.Betayı tavsiye ederim.Güncelleyici ile son sürüm betaya geçebilirsin.Bir de sarj ederken 100 gelince hemen fişten cikarma bi 15 20dk daha bekleyip al.2 sarj dongusunden sonra normale dönecektir.Yes~~
dostum betaya nasıl doncuem ben fazla anlamıyorum bu bılgısayar anlıyormda telefonda acemıyım bı yardımcı olursan cok memnum olucagım

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhabalar.
Ben konuyu henüz yeni gördüm, kusura bakmayın...hangi romdasınız diye sorayım ilk önce...gerçi hangi romda olursanız olun, gece her şey kapalı iken %5-6 arası normal değil, max %2-3...eğer dediğiniz gibi ise, ya arka planda bir şey çalışıyor, ki çalışmadığını belirtiyorsunuz, o zaman tek alternatif kalıyor, o da operatörünüzün vericisinin evinize uzak oluşu....imkanınız varsa, başka bir operatörün hattı ile de deneyin

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
dostum betaya nasıl doncuem ben fazla anlamıyorum bu bılgısayar anlıyormda telefonda acemıyım bı yardımcı olursan cok memnum olucagım

linkteki developer romunu indirip updater uygulamasinin seçeneklerinden romu göstereceksin.Sonrasinda kendi yûkleme yapar zaten.Ama bütün verilerin silinir.Once bi yedek alsan ii olur.Bide senin sürümde updater uygulamasi ayarlar-cihazim-miui sürümü nü tiklayinca açılması lazımdı.

Oyla:

PesimistEP-5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
mi5 prime
Konular
1
Arkadaşlar bende bu telefonu alalı 2 ay oldu. İlk haftalar 15 saate yakın ekran süresi alırken hatta 3G şebeke interneti ile bunu alırken ve hatta yüzde 10 da iken de şarja takarken yani %90lik bir kullanımla 15saate yakın ekran kullanımi alıyordum. Lakin şimdi 12 saate kadar düştü hatta bazen 11 bazen 10 oluyor. 8.5 iken çok daha iyi idi. Sözde 9.0 daha tasarruflu olur denmişti.
Bunun sebebi nelerdir sizce?

Oyla:
Üst Alt