Yardım Mi Max 2 Rom Sorunu

Azrail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi Max 2
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, bugün miui resmi sitesine girip bir romları kontrol edeyim dedim en son paylaşılan rom da miui 10 yazınca heycanlandım başka rom da gözükmüyor zaten indirdim klasik ayarları yaptım twrpden kurdum bu sefer no os installed hatası alıyorum bir çözümü var mıdır ? Başka rom da gözükmüyor ki inidirp kurayım.

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Merhaba arkadaşlar, bugün miui resmi sitesine girip bir romları kontrol edeyim dedim en son paylaşılan rom da miui 10 yazınca heycanlandım başka rom da gözükmüyor zaten indirdim klasik ayarları yaptım twrpden kurdum bu sefer no os installed hatası alıyorum bir çözümü var mıdır ? Başka rom da gözükmüyor ki inidirp kurayım.

Resmi sitesinden indirdiğin dosyayı TWRP ile kurduğun için bu hata gayet normal. Resmi sitede iki çeşit dosya var; Fastboot ve Recovery. bununla ilgili sitede rom yükleme var yardım bölümünde araştırıp bakabilirsin.

Oyla:

Azrail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi Max 2
Konular
2
Bundan öncesinde fastboot ile yükleme yapmıştım tekrar ona mı döneyim bir de miui pro indiriyordum direk onu kurabilir miyim twrp üzerinden yoksa fastboot indirip tekrardan onu mu kurayım ?

Oyla:

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Bundan öncesinde fastboot ile yükleme yapmıştım tekrar ona mı döneyim bir de miui pro indiriyordum direk onu kurabilir miyim twrp üzerinden yoksa fastboot indirip tekrardan onu mu kurayım ?

Neyi kurmak istediğine bağlı, Miuipro kuracaksan fastboot değil Twrp den direk kurabilirsin.

Oyla:

Azrail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi Max 2
Konular
2
Neyi kurmak istediğine bağlı, Miuipro kuracaksan fastboot değil Twrp den direk kurabilirsin.
Çok soru sordum kusuruma bakmayın bu indirdiğim fastboot acaba güncel midir miui 10 mu? buradan indiriyorum

Oyla:
Üst Alt