Rom Mi Max 2 Revolution OS Beta Rom MIUI10.4_9.6.23

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Revolution OS rom, içinde bir çok özelleştirme seçeneği bulunan, Custom rom tadında, Çin developer temel bazlı,haftalık özelleştirilen bir Rom'dur..
* Desteklenen diller: İngilizce, Çince, Lehçe, Slovakça, Çekçe, Bulgarca, Macarca, Fransızca, İsveççe, Rusça, Ukraynaca, Belarusça, Hırvatça, Vietnamca, İtalyanca, Yunanca, Norveççe, Hollandaca, İspanyolca, Türkçe, Brezilya Portekizcesi, Portekizce, İbranice, Romence, Almanca, Katalanca, Korece, Slovence, Sırpça, Tayca, Fince, Arapça, Japonca, Birmanya, Danca
* Masaüstünde arama hareketi etkin (yukarı kaydır)
* 3 yönlü sıfırlama menüsü (geliştirme ayarlarında)
* Sistem uygulamalarında silinen reklamlar
* Tüm 7.x / 8.x / 9.x cihazları için yüz kilit açma
* Kilit Ekranında Dikey Saat Widget'ı
* Asistan ekranındaki adım sayacı (Masaüstü)
* Sol kilit ekranında daha fazla kısayol
* 7.x / 8.x / 9.x cihazları için uyandırma hareketleri
* MIUI laboratuarında AI önyükleme seçeneği
* 8.x / 9.x cihazlar için tam ekran hareketleri
* İlk bildirimi otomatik olarak genişletme seçeneği
* Bildirim önceliği ayarları
* Galeri uygulamasında daha fazla düzenleme seçeneği
* MyDrive, Dosya Gezgini'nde etkin
* SMS uygulaması için peyzaj modu eklendi
* Hava uygulamasında Şafak / Gün Batımı
* Entegre Google uygulama desteği
* Zhuti.xiaomi.com adresindeki temayı Temalar aracılığıyla içe aktar
* Çin bloatware uygulaması yok
* Daha az arka plan işlemleri nedeniyle daha fazla RAM.
* Sistem ve üçüncü taraf uygulamalar için birleştirilmiş düz stil uygulama simgeleri
* Renkli simgeler içeren gelişmiş menü
* ROS'un herhangi bir versiyonunda, önyükleyiciyi MiFlash ile tekrar kilitlemek mümkün değildir
* Yazım denetleyicisi anahtarı eklendi
* Eklenen ekran animasyonu eklendi
* Optimize edilmiş pil tüketimi
* Optimize edilmiş RAM tüketimi
* Daha fazla ızgara tasarımı simgeleri 4 × 5, 4 × 6, 4 × 7, 5 × 5, 5 × 6, 5 × 7 eklendi (aygıta göre değişir)
* SafetyNet'i (Google Pay) aşıyor
* Sertifikalı Oyun Mağazası
* Otomatik görevler eklendi
* Oyunların hızını arttırın.
* Kulaklıklardan gelen düşük ses seviyesi sabit ses.
* Ekranı açmak ve kapatmak için çift dokunuş
* Varsayılan ses kontrolü eklendi
* LTE yerine show 4G ikonu eklendi
* Bildirim stili eklendi (tek parmakla etkin fiş)
* 4 yerine 5 geçişli görme imkanı
* Pilin adaptif kullanımı eklendi
* Yüzer top eklendi
Optimize et - Titreme önleme modunun parmak izi tanıma oranını optimize edin
Optimize Et - Güncellenme Zamanı Karanlık Moduna ve son tabana güncellendi
Optimize Et - iOS'tan Güncelleme Emojiyi
Optimize Et - Güncellenmiş WebViewGoogle ve Google GBoard
Duvar Yeni - Test cihazımız ve grafik tasarımcımız sayesinde yeni duvar kağıtları:
Optimize et - Wi-Fi listesinin harmanlamasını optimize edin
Optimize Et - Wi-Fi listesinin sınıflandırma stratejisini optimize edin Onar - Bazı durumlarda SIM kartın durumunda mobil şebeke türünün yanlış olması sorunu giderildi.
Optimize Et - Cihaz Bilgisindeki RevOS hakkında güncellendi
Güvenlik Merkezi Yeni - "Bir düğmeyi değiştirme" desteği eklendi
Optimize Et - Taciz durdurma kayıt sayfasının yanıt hızını optimize edin. Onar - Telefonu yeniden başlattıktan sonra çift açılan uygulamanın ortadan kalkması hatasını düzeltin.
Kamera Düzeltme - Kameranın kararlılık sorunlarını çözün- Kamera filtresinin etkisini optimize edin.
Ekranı kilitle Yeni - Kilit ekranı saatinin yeni özelleştirme!
Ayarlar -> Kilit ekranı, Şifre ve Parmak İzi -> Gelişmiş kilit ekranı ayarları -> Kilit ekranı zaman stilini özelleştirin. Bu özelliğin üçüncü taraf sorunları üzerinde etkisi yoktur
Düzeltme - Parmak izi kısayol işlevinin yatay ekran durumunda normalde açılamaması sorununu giderme Düzeltme - Parmak izi kilidini açma işleminin menfaatler ekranının altında kalmaması sorununu giderin
Düzeltme - Bazı durumlarda arka parmak izi engellendiğinde hata oluştuğu sorunu düzeltin
Optimize et - Parmak izine girmeden önce parolanın hızlı kopyasını optimize edin.
Optimize Et - Gizli darbeleri optimize edin ve durum çubuğu, patlamalar olmadan modelin durumuna döner Optimize et - Ekranın kullanıcı arayüzü stilini optimize edin.
Optimize et - İlgili ekrandaki takvim simgesinin stilini optimize edin
Optimize et - Kullanıcı arayüzünü optimize edin ve ekran seçim sayfasını deneyin.
Optimize Et - Ekranın altındaki parmak izlerinin kilidini açma hızını optimize edin.
Onarma - Ekran kilidi şifresi isteğinin yatay ekran durumunda eksik kalması sorununu düzeltin. Akü onarımı ve şarj simgesi anormal problemler gösteriyor.
Albüm Yeni - Yıl görünümü özelliğini eklemek için fotoğraf sayfası ekleyin
Optimize et - Sınıflandırılmış albüm yüklemesinin kapağını optimize edin
Oyun araçları Yeni - Oyunun yeni sürümü ana sayfayı hızlandırıyor ve arayüzün stili tamamen yeni.
Optimize Et - Oyunun araç takımı tamamen güncellendi, ağ kartı değiştirme işlevini yalnızca bir tıklama ile destekliyor
Yeni - Aşağı açılır bildirim çubuğu özelliğini devre dışı bırakmak için yeni oyun ekleyin.
Optimize Et - Otomatik parlaklığı, üç parmakla ekran yakalamayı, göz koruma modunu devre dışı bırakmak üzere oyuna girmek için ayrı ayarları destekler Engelleme uygulamaları
Yeni - Uygulamanın masaüstü simgesini gizleyerek gizlilik uygulamasını yapılandırmak için destek eklendi. Aramak Optimize et - Optimize edilmiş arama uygulamasının kullanıcı arayüzü.
Revolution ROM u indirin ve en güncel firmware indirip dahili/SD Kart belleğe aktarın.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
* TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipedüğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
* TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız Fw Firmware yükleyin wipe yapıp tekrar install den Revolution OS ROM Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli.

İndirme Linki:
İndirme Linki:

Son düzenleme:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Eline sağlık, can sıkıntı bununda bir deneyim dedim

Eu romdan farkı durum çubuğundaki şebeke ve wifi ters tarafta, yeniden başlatma seçenekleri fazla. Geri kalan kısım aynı sanırım, kurdum başka fark göremedim.

Üst Alt