Çözüldü Mi Max 2 Parmak İzi

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
son 2-3 gündür telefon parmak izimi kabul etmiyor okula götürürken çantama koyuyorum biraz sıkışıyor belki bozulmuştur diye düşündüm fakat parmak izimi silip geri kaydederken parmak izimi gayet güzel kaydediyor belki elim terli ondan okumuyordur diyorum elimi ve paneli silip tekrar okutuyorum okumuyor tabi bu her zaman olmuyor bazen takı takır çalışıyor bazen de dediğim gibi okumuyor yardımcı olur musunuz sebebi nedir olmadı en son çare garantiye vericem

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Parmak izi çok iyi ve çok hassas. Bence telefon çantada birşey temas ettiğinde 3 veya 5 defa sonra hatalı parmak izi gördüğü için bu defa pin yada şifre istiyor. Çünkü benim cebimde böyle oluyordu sonradan farkettim.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Parmak izi çok iyi ve çok hassas. Bence telefon çantada birşey temas ettiğinde 3 veya 5 defa sonra hatalı parmak izi gördüğü için bu defa pin yada şifre istiyor. Çünkü benim cebimde böyle oluyordu sonradan farkettim.
Sorunu gözlemlediğim kadarıyla elim terliyken parmağımı okutursam hata veriyor ve parmak izi okuyucuyu tam silmeden düzgün çalışmıyor yani sebep okul çantasındaki kitaplar değil gibi yine de cevap için sağolun

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
son 2-3 gündür telefon parmak izimi kabul etmiyor okula götürürken çantama koyuyorum biraz sıkışıyor belki bozulmuştur diye düşündüm fakat parmak izimi silip geri kaydederken parmak izimi gayet güzel kaydediyor belki elim terli ondan okumuyordur diyorum elimi ve paneli silip tekrar okutuyorum okumuyor tabi bu her zaman olmuyor bazen takı takır çalışıyor bazen de dediğim gibi okumuyor yardımcı olur musunuz sebebi nedir olmadı en son çare garantiye vericem
Cihazınızın BL Kilidini açtıysanız eğer, TWRP yükleyip, MIUIPro Rom'u kurun, onda Yüz tanıma var, mükemmel çalışıyor...ama Rom İngilizce maalesef....

M.Emin Kocataş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammed koc
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Sorunu gözlemlediğim kadarıyla elim terliyken parmağımı okutursam hata veriyor ve parmak izi okuyucuyu tam silmeden düzgün çalışmıyor yani sebep okul çantasındaki kitaplar değil gibi yine de cevap için sağolun

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeş benim kinin ayarlardan parmak izi ayarları kayboldu ve hiçbir şekilde parmak izini kullanamıyorum. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusn.

Canerin.jurnali

Son fırtına bükücü
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Xiaomi max 2
Meslek
3. Kaptan
Konular
9
Parmak izini kaydederken aynı parmağı dikine ve enine iki ayrı şekilde kaydedersen(ben işaret parmağını kullanıyorum) senin için daha iyi olur

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-26-02-34-26-853_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-07-26-02-34-26-853_com.android.settings.png
    46,6 KB · Görüntüleme: 10
Üst Alt