Soru Mi max 2 official lineage os çıktı mı?

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
Arkadaşlar merhaba (miui sever ve mi max 2 kullanicisi olarak cesitli sebeplerden dolayi) lineage os official surumunun ne zaman cikabilecegi hakkinda bilgisi olan var mi?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
evet hocam gordum mobil veri hatasi da duzelmis onu gormemistim deneyeyim
6 martta ki güncellemeyi kurdum parmak izi hariç fena degil parmak izi çalışmıyor bildirim ışığı kafasına göre davranıyor ve biraz soluk yanıyordu miui da nasıl parlak yanıyorsa linage de yarısı kadar yanıyordu bildirim ışığı az az takılıyor ama ilk versiyon sayılır bence gayet hızlı bir giriş yaptılar bu hızla giderlerse 1 ay sonra rahatlıkla kullanılabilir bir rom çıkartacaklardır diye düşünüyorum " " telefon modelimizi bu sayfada görmemiz için ne yapmamız gerekiyor onu bilmiyorum foruma mı yazsak offical linage os sürümlerini alsa hiç fena olmaz :)

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Memnun oluruz

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
[doublepost=1520854899,1519927801][/doublepost]
Yeni bir geliştirici arkadaşımız L-OS 14.1 yayınladı, denemek istermisiniz?

hocamın verdiği link i romun ilk çıktığı gün kurdum şu dakikaya kadar bir sorun çıkmadı karşıma linkte test falan yazıyor ama bildiğiniz stabil rom offical çıksa böyle olur :) tabi kameralarda özel bir yazılım olmadığı için pek iyi çektiği söylenemez pil konusunda 1.5 gündür kullanıyorum orjinali ile aynı diyebilirim tabi biraz daha kullanmak lazım eski an itibari ile sorunsuz kullanmaya devam ediyorum çift whatsapp kurmam lazım paralel space gibi program olmadan yaparsam daha iyi olacak ram tüketimi falan gayet iyi 3.5 GB toplam yazıyor ama 1.6 gb yiyor düzelir zamanla ama şu anda bile sorun bulamadım ben saf android yazılımı sevenler düşünmeden kurabilirler

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
hocamın verdiği link i romun ilk çıktığı gün kurdum şu dakikaya kadar bir sorun çıkmadı karşıma linkte test falan yazıyor ama bildiğiniz stabil rom offical çıksa böyle olur :) tabi kameralarda özel bir yazılım olmadığı için pek iyi çektiği söylenemez pil konusunda 1.5 gündür kullanıyorum orjinali ile aynı diyebilirim tabi biraz daha kullanmak lazım eski an itibari ile sorunsuz kullanmaya devam ediyorum çift whatsapp kurmam lazım paralel space gibi program olmadan yaparsam daha iyi olacak ram tüketimi falan gayet iyi 3.5 GB toplam yazıyor ama 1.6 gb yiyor düzelir zamanla ama şu anda bile sorun bulamadım ben saf android yazılımı sevenler düşünmeden kurabilirler
Dün 12.3 tarihli güncelleme yayınlandı...

Oyla:

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
6 martta ki güncellemeyi kurdum parmak izi hariç fena degil parmak izi çalışmıyor bildirim ışığı kafasına göre davranıyor ve biraz soluk yanıyordu miui da nasıl parlak yanıyorsa linage de yarısı kadar yanıyordu bildirim ışığı az az takılıyor ama ilk versiyon sayılır bence gayet hızlı bir giriş yaptılar bu hızla giderlerse 1 ay sonra rahatlıkla kullanılabilir bir rom çıkartacaklardır diye düşünüyorum " " telefon modelimizi bu sayfada görmemiz için ne yapmamız gerekiyor onu bilmiyorum foruma mı yazsak offical linage os sürümlerini alsa hiç fena olmaz :)
aynen ekibin desteklemesi ayri bi hos olur gercekten acikcasi cyanogen den beri bu ekibi severim sirketlerden daha cok guveniyorum

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Dün 12.3 tarihli güncelleme yayınlandı...

şu anda zaten 12.03 kullanıyorum günlük kontrol ederim :) iyi gidiyor bir sorun olursa konuya yazarım yeni antutu puanı 79 bin küsür bazen böyle romlarda ingilizce cevrilmedik yerler olur öyle birşeye denk gelmedim halen

Oyla:
Üst Alt