Rom Mi Max 2 MIUI10 Rom GREESHAN Global Beta 9.3.21

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Foruma yeni katıldım telefonuda alalı max 2-3 ay olmuştur
Hımmm hoşgeldiniz aramıza ozaman.Muhtemelen yarın dağıtır,bir aksilik olmaz ise

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B4RON

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Hımmm hoşgeldiniz aramıza ozaman.Muhtemelen yarın dağıtır,bir aksilik olmaz ise

Teşekkür hocam sağolun birde birşey daha danışmak istiyorum size xda forum var biliyorsunuz orada biraz araştırma yaptım Android 9lar gelmiş denemek istiyorum sizce degermi?

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Teşekkür hocam sağolun birde birşey daha danışmak istiyorum size xda forum var biliyorsunuz orada biraz araştırma yaptım Android 9lar gelmiş denemek istiyorum sizce degermi?
Hocam konu içinde farklı konuya ben karşıyım,üzerinize almayın sakın ama greeshan konusunda farklı konu oluşsun istemiyorum şahsen.Lakin sayın Skorpi hocam paylaşmış bliss rom u isterseniz oradan okuyup yükleyebilirsiniz.Bence henüz erken ama karar sizin tabikide

B4RON

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Hocam konu içinde farklı konuya ben karşıyım,üzerinize almayın sakın ama greeshan konusunda farklı konu oluşsun istemiyorum şahsen.Lakin sayın Skorpi hocam paylaşmış bliss rom u isterseniz oradan okuyup yükleyebilirsiniz.Bence henüz erken ama karar sizin tabikide

Hocam sizce en iyi rom.hangisi acaba benim.icim uzun süreli kullanım.acisindan şuan global beta 8.11.1 kullanıyorum

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Hocam sizce en iyi rom.hangisi acaba benim.icim uzun süreli kullanım.acisindan şuan global beta 8.11.1 kullanıyorum
Bl kilidi açık ve twrp var ise tabiki greeshan ama kapalı ise böyle devam edin bence

B4RON

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Bl kilidi açık ve twrp var ise tabiki greeshan ama kapalı ise böyle devam edin bence

Bl açık ve twrp yükledim.hocam ama hangisini yüklemeliyim diye kararsız kaldım aklımda stabil miui10 gelene kadar aosp romlarda durmak var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde miui de uygulamaları arkaplanda kapattığım ve izinleri kapattığım halde uygulamalar arkaplanda açık kalıyor ve önceki sürümlere nazaran daha az ekran süresi alıyorum bunları nasıl çözebilirim
Bl açık ve twrp yükledim.hocam ama hangisini yüklemeliyim diye kararsız kaldım aklımda stabil miui10 gelene kadar aosp romlarda durmak var

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Birde miui de uygulamaları arkaplanda kapattığım ve izinleri kapattığım halde uygulamalar arkaplanda açık kalıyor ve önceki sürümlere nazaran daha az ekran süresi alıyorum bunları nasıl çözebilirim
Kerimergin adında birileri de aynı soruları soruyordu devamlı????????konu içinde ona verilen cevapları okuyunuz

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209

Ben greeshan kullanıyorum ve hiç bir ayar yapmadan,diğer romları kullanmadığım için bilemem hocam.Ayrıca Max 2 aylık cihazda kaç adet rom denediniz de ekran süreleri karşılaştırıyorsunuz merak ettim doğrusu.sizde takılıp kalmayın ekran sürelerine kullanımı iyiyse rom güzeldir,gerisi teferruat.

B4RON

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Kerimergin adında birileri de aynı soruları soruyordu devamlı????????konu içinde ona verilen cevapları okuyunuz

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Dediğiniz kişiyi tanımıyorum ve aynı soruları sormamız muhtemel forum burası sonuçta ve dediğiniz yerleri okudum sayın Skorpi sadece emin olmak ve bilen.kisilerden daha iyi sonuçlar almak.icin.sordum

Ben greeshan kullanıyorum ve hiç bir ayar yapmadan,diğer romları kullanmadığım için bilemem hocam.Ayrıca Max 2 aylık cihazda kaç adet rom denediniz de ekran süreleri karşılaştırıyorsunuz merak ettim doğrusu.sizde takılıp kalmayın ekran sürelerine kullanımı iyiyse rom güzeldir,gerisi teferruat.

Rom denedim demedim.hocam sadece denemek istiyorum dedim yorumumu birdaha okuyun lütfen

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Dediğiniz kişiyi tanımıyorum ve aynı soruları sormamız muhtemel forum burası sonuçta ve dediğiniz yerleri okudum sayın Skorpi sadece emin olmak ve bilen.kisilerden daha iyi sonuçlar almak.icin.sordum

Rom denedim demedim.hocam sadece denemek istiyorum dedim yorumumu birdaha okuyun lütfen
Kusura bakmayın yaşlılık işte gözlerim pek iyi görmüyor artık,yanlış okumuşum demekki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt