Mi max 2 Miui - ios tarzi bildirimler

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
Merhaba arkadaslar mi max 2 kullanici olarak aranizdayim, daha once iphone kullanirken whatsapp, telegram vb uygulamalarin normal bildirimleri ve whatsapp telegram gruplarinin bildirimleri her mesaj ayri ayri dusuyordu bildirim cubuguna android 7de de buna benzer bir hal var fakat miui da oyle degil , gelen her mesajin bildirim cubugundan okuyabiliyordum assagi cekerek mesajin tamami gozukuyordu bunu yapmamin bir yolu var mi acaba ?
Diger bir sorum da miui beta roma gecmelimiyim acaba batarya suresi nasil, stabilite durumu nasil gunluk kullanimda sorun olacak fazla bug var mi acaba?Ayrica forumda dolastim biraz scorpion hocam miuipro belarus romunu cok sevmis bu romun guncellemesi xiaomi tarafindan mi yapiliyor yoksa belarus gelistiricileri mi yayinliyor her yeni guncelleme ciktiginda ?
simdiden cok tesekkur ediyorum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bildirim içeriğini görüntülemek için iki parmağınızla aşağı çekebilirsiniz. MIUI Pro romu resmi rom değildir, bağımsız geliştiriciler tarafından yayınlanmaktadır. Beta rom kullanım istatistiklerini ise kullanan bir arkadaşın vermesi daha doğru olur :)

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
tesekkur ediyorum, 2 parmakla kaydirinca egerki 5 10 arasi mesaj geldiyse art arda tek bir bildirimde birlesiyorlar uzun mesajlarin tamamini goremiyorum kucuk bir kismini gosteriyor sadece 2 parmakla cekince aslinda her mesaj ayri ayri bildirime dusse o zaman 2 parmak ile gorecegim cunku eger tek bir uzun mesaj geldiyse o gozukuyor.
Bildirim içeriğini görüntülemek için iki parmağınızla aşağı çekebilirsiniz. MIUI Pro romu resmi rom değildir, bağımsız geliştiriciler tarafından yayınlanmaktadır. Beta rom kullanım istatistiklerini ise kullanan bir arkadaşın vermesi daha doğru olur :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
tesekkur ediyorum, 2 parmakla kaydirinca egerki 5 10 arasi mesaj geldiyse art arda tek bir bildirimde birlesiyorlar uzun mesajlarin tamamini goremiyorum kucuk bir kismini gosteriyor sadece 2 parmakla cekince aslinda her mesaj ayri ayri bildirime dusse o zaman 2 parmak ile gorecegim cunku eger tek bir uzun mesaj geldiyse o gozukuyor.
Kesinlikle size katılıyorum hocam ancak MIUI Geliştiricilerine bunun daha iyi ve kullanışlı olduğunu bir türlü anlatamadık... :(

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
Kesinlikle size katılıyorum hocam ancak MIUI Geliştiricilerine bunun daha iyi ve kullanışlı olduğunu bir türlü anlatamadık... :(
aa bu konudan bir tek kendim muzdaribim saniyordum, ,gelistiricilere bunun icin secenek eklemelerini bildireyim o zaman bir ihtimal belki ciddiye alinir cunku gercekten onemli bir konu aslinda, lineage os ve saf android turevlerinde android 7 de yanlis hatirlamiyorsam mesajlar tek tek dusuyor bildirimlere ve okuyabiliyordum diye hatirliyorum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
aa bu konudan bir tek kendim muzdaribim saniyordum, ,gelistiricilere bunun icin secenek eklemelerini bildireyim o zaman bir ihtimal belki ciddiye alinir cunku gercekten onemli bir konu aslinda, lineage os ve saf android turevlerinde android 7 de yanlis hatirlamiyorsam mesajlar tek tek dusuyor bildirimlere ve okuyabiliyordum diye hatirliyorum.

Elbette hocam. Ne kadar çok kişi geri bildirim yaparsa eklenme şansı o kadar yüksek olur. muscle~~

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
mi max 2 beta rom kullanıcısıyım telefonda her romu denedim bana ulaşırsan yardımcı olurum çok efsane şekilde ayar geçtim telefona :)
[doublepost=1515276535,1515276510][/doublepost]
mi max 2 beta rom kullanıcısıyım telefonda her romu denedim bana ulaşırsan yardımcı olurum çok efsane şekilde ayar geçtim telefona :)
ekran resimleri ile sana destek olurum beğenirsen ayarlarız

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Sizin istediğiniz Stock Android tarzı bildirimler sanırım. Yeni Global Betalarda bu yeni Notification Shade özelliği olarak bu bildirim tarzına geçildi. İsterseniz araştırın.

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
Sizin istediğiniz Stock Android tarzı bildirimler sanırım. Yeni Global Betalarda bu yeni Notification Shade özelliği olarak bu bildirim tarzına geçildi. İsterseniz araştırın.
onurandac10 adli arkadas yardimci oldu cok tesekkur ederim.

Üst Alt