Yardım Mi Max 2 MIUI 8 e geri dönme

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
telefonu miui9 güncellediğim günden beri hatalar canimi sıkmaya basladı 2gunluk sarj surem 1 gune indi en temiz sekilde miui8 ze nasıl geri dönebilirim?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
telefonu miui9 güncellediğim günden beri hatalar canimi sıkmaya basladı 2gunluk sarj surem 1 gune indi en temiz sekilde miui8 ze nasıl geri dönebilirim?
MiFlash ile

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
MiFlash ile

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam kusura bakmayın biraz acemiyim bu bazi sohbetlerde gördüm bi mesaj göndelip kilit actirma felan varmis onu yapmama gerek varmi bide uyugulamalar ve veriler gidermi

Oyla:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Skorpi Hocam merhaba cihazım mi max 2 mıuı global 9.0 kararlı 9.0.2.0 rom yklü.Ben bir önceki Version: V8.5.8.0.NDDMIED versiyona dönmek istiyorum ama hiç br bilgim yok.bootloader kilidi kapalı orjalini bozmak istemiyorum.xiaomi tool ile denedm.Bootoader kilidini açın uyarsı geldi.Olmadı yani .mi flash la fastboot denedim ondada sistem belirtilen dosyayı bulamadı hatası aldm.Ne yapablirim hocam yardımcı olursanız çoksevinirim ilk defa xiaomi kullanıyorum daha önce iphone kulandım hep bilgim yok fazla.Şimdiden teşekkür ederim.Eğer bir yolu var ise detayı blgilendirirmisiniz?

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi Hocam merhaba cihazım mi max 2 mıuı global 9.0 kararlı 9.0.2.0 rom yklü.Ben bir önceki Version: V8.5.8.0.NDDMIED versiyona dönmek istiyorum ama hiç br bilgim yok.bootloader kilidi kapalı orjalini bozmak istemiyorum.xiaomi tool ile denedm.Bootoader kilidini açın uyarsı geldi.Olmadı yani .mi flash la fastboot denedim ondada sistem belirtilen dosyayı bulamadı hatası aldm.Ne yapablirim hocam yardımcı olursanız çoksevinirim ilk defa xiaomi kullanıyorum daha önce iphone kulandım hep bilgim yok fazla.Şimdiden teşekkür ederim.Eğer bir yolu var ise detayı blgilendirirmisiniz?
Aşaıdaki konuda sorun Sayın halilmetekirikkale tarafından çözüme kavuşturulmuştur.Kendisine teşekkür ederim

Yardım - Mıuı 8 e Geri Dönüş Yardım

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:
Üst Alt