Rom Mi Max 2 Mi Globe 9.5.16 Beta Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Cidden isimde layikini bulmuş. Deamon-demon-iblis. Greeshan zaten stabildi. China rom da en büyük artısı reklamsız olması ve ayrıca sade ve iyiydi. Şimdi de globeyi test edelim.

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhabalar, Mi Globe çok seçenekli kullanıcı özgürlüğü tanıyan bir romdur.

Hazır Seçimler (9.5.16 Beta için):
Bölge: Avrupa
Root: Var, Magisk 19.1 Developer
Kaldırılan uygulamalar: MIUI Bugreport, MIUI E-Mail
Ek olarak yüklenecek uygulamalar: MiXplorer, Youtube Vanced, AdAway
AOSP Tarzı saat stili: Var
Duvar Kağıdı paketi: Var
Ses dosyaları paketi: Var
MIUI Sync Bloklama: Açık

Kendi Seçimlerinizi yaparak indirmek isterseniz buraya

Uygulama kilidi
Yeni - Gizlilik uygulaması ayarlama, uygulama masaüstü simgesini gizleme desteği eklendi

Ekranı kilitle, durum çubuğu, bildirim çubuğu

Optimize Et - Ekranın altındaki parmak izlerinin kilit açma hızını optimize etme

Onarma - Kilit ekranı parola isteminin yatay ekran durumu altında eksik kalması sorununu giderme Bataryayı ve şarj simgesini onarma anormal sorunlar gösteriyor

Kamera
Optimize et - Kamera filtre efektini optimize edin

Oyun ivmesi
Yeni - Açılan bildirim çubuğu işlevini devre dışı bırakmak için yeni oyun ekleyin

Optimize Et - Otomatik parlaklığı, üç parmakla ekran görüntüsünü, göz koruma modunu kapatmak için oyuna girmek için ayrı ayarları destekleyin

Arama
Optimize et - Optimize edilmiş arama uygulaması arayüzü

Kurulum:
1. İndirdiğimiz romu istediğiniz bir dosyaya çıkartın.
2. Şifrelerinizi ve Mi hesabınızı kaldırın.
3. (İsteğe Bağlı) Titanium Backup'dan tüm verilerinizi yedekleyin.
4. Telefonunuzu kapatın ve Ses Açma Tuşu ile Açma/Kapama tuşuna basıp TWRP ekranına gelin
5. (İsteğe bağlı) Önceki romunuza dönmek isterseniz nandroid backup alın.
6. Wipe Kısımına gelip Dalvik/Önbellek/Data/System/Vendor'u wipelayın.
7. Çıkarttığınız dosyadaki romu Flashlayın.
8. Dalvik/Önbellek Wipe Yapıp Telefonu Yeniden başlatın.
9. Klasik MİUİ romu kurar gibi kurun.
10. (İsteğe Bağlı) GPlayden Titanium Backup indirin ve yedeğinizi geri yükleyin.

UYARI:
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler
Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
Yakında Eklenecektir.

Google Camera Gri Galeri Çözümü

1-Öncelikle Hal3 Enabler dosyasını indirelim.

2- Hal3 Enabler Zipini Magisk Reposundan flashlayın ve telefonu yeniden başlatın.
3- Google Camera İndirin.

4-Google Play Storedan Fotoğrafları indiriyoruz.

5-İndikten sonra Google Camerada ayarlara geliyoruz ve developer settingsten use google photo kısmını aktif hale getiriyoruz.
6-Şimdilik bu kadar. Sağ alttaki kısımdan fotoğraf galerisini görüntüleyebilirsiniz Slow Motion modunu kullanmayın Mi Max 2 hata veriyor.

Hocam ben de uzun bir süredir miglobe kullanıyorum ancak şöyle bir durum var ota güncellemesini eu rom olarak veriyor bunlar . Her güncelleyince centerclock mod , youtube vanced siliniyor ; mi browser , google velvet uygulamaları ise yükleniyor kısaca . Mi builder ile yaptığım değişiklikler kayboluyor direk eu roma geçmiş oluyorum siz nasıl yapıyorsunuz güncelleme olayını ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cidden isimde layikini bulmuş. Deamon-demon-iblis. Greeshan zaten stabildi. China rom da en büyük artısı reklamsız olması ve ayrıca sade ve iyiydi. Şimdi de globeyi test edelim.
İhtiyacınız olan şeyler tam olarak bunlar değil mi zaten hocam :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-26-12-56-42-881_com.chrome.beta.png
    Screenshot_2019-05-26-12-56-42-881_com.chrome.beta.png
    236,4 KB · Görüntüleme: 12

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Hocam ben de uzun bir süredir miglobe kullanıyorum ancak şöyle bir durum var ota güncellemesini eu rom olarak veriyor bunlar . Her güncelleyince centerclock mod , youtube vanced siliniyor ; mi browser , google velvet uygulamaları ise yükleniyor kısaca . Mi builder ile yaptığım değişiklikler kayboluyor direk eu roma geçmiş oluyorum siz nasıl yapıyorsunuz güncelleme olayını ?

Hocam ben güncellemeleri yüklerken twrpden sistemi siliyorum öyle yüklüyorum. Herhangi bir sorun olmuyor.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28

Greeshanda got gibi çok bozdu :D istediğim şeyler bunlardı ama misal reklam greeshanda hep vardı. Silindiğini görünce şaşırdım.
Ben şuan eu romdayim, şimdiye kadar güncellemeyi hep temiz yapıyordum dün ilk kez ota ile yaptım,sıkıntı çıkmadı. Vanced kullanmıyorum üşengeçligimden centerclockda hiç kullanmadım ne olduğunu bile bilmiyorum. Ama kurulumdan sonra tekrar yapın hocam çok uzun sürmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt