Rom Mi Max 2 Havoc-OS-v2.9-[9.0]-Oxygen-[UnOfficial][stable]20190909

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CatalystWon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
D F
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
0
I understand, thank you very much.
Is it correct to open it again when there is an opened topic?

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
I would also like to see your presence and work on XDA. You will receive much appreciation and support.clap~~

Please share the link when you have set up at XDA.

Good luck and thank you!:)

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Cohci52 hocam denemek için havocos kurdum ama istediğim gibi olmadığı için Bootlogers Rom a geri dönüş yaptım fakat parmak izi yada diğer ekran kilitleri bir türlü olmuyor ne yapmalıyım? İyi forumlar...

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209

Konu başlığı düzenlendi,link eklendi,iyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Cohci52 hocam denemek için havocos kurdum ama istediğim gibi olmadığı için Bootlogers Rom a geri dönüş yaptım fakat parmak izi yada diğer ekran kilitleri bir türlü olmuyor ne yapmalıyım? İyi forumlar...
Hocam HavocOs yeni sürümü yükleyeceğim şimdi,onda dener size geri dönüş yaparım.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Hocam yükledim romu çok stabil akıyor resmen ama parmak izi veya ekran kilidinde herhangi bir sorun yok güzel çalışıyor.HavocOs de.

Mi Max 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Hocam yükledim romu çok stabil akıyor resmen ama parmak izi veya ekran kilidinde herhangi bir sorun yok güzel çalışıyor.HavocOs de.

Mi Max 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam benim Bootlogers yediğini geri yükledim onda çalışmıyor onu dedim. Havocos ta gördüğüm hata ekran yansıtma çalışmıyor. Paylaştığınız V2 sürücüsünü yükledim telefon açılmadı siyah ekranda kalıyordu Romu yeniden yükledim öyle açıldı. Gece telefonu kapattım ve açtığım da bu defa kablosuz ağ bağlantısı çalışmadı Twrp den önbellek temizlemesi yaptım açtığımda bu defa dahili depolama erişemedim. Bende bunlardan dolayı Bootlogers yediğini yükledim ve şuan onu kullanıyorum ama parmak izi yada diğer kilit seçenekleri bir türlü olmuyor. Bunu nasıl çözeriz. Birde mümkünse Havocos ekran yansıtma çalışır mı sizde bakabilir misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Her açıp kapatma sonrası Magisk modüllerinide birer birer sildiğinide unutmadan söyleyeyim...

Son düzenleme:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Hocam ben 20 Mayıs tarihli havocu yüklediğim de herhangi bir hata almadım. Xda forumunda da şimdilik bir problem olduğu görmedim. Yukleme talimatlarını isterseniz bir daha inceleyin. Belki adımlarda bir hata olmuştur

Okumak değil anlamakta lazımmış bazen . Bootlagers için olan sorunlardan bahsetmişsiniz. Havoc için konuştum ben, bootlogers romunu denemedim, bilmiyorum.

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Hocam ben 20 Mayıs tarihli havocu yüklediğim de herhangi bir hata almadım. Xda forumunda da şimdilik bir problem olduğu görmedim. Yukleme talimatlarını isterseniz bir daha inceleyin. Belki adımlarda bir hata olmuştur

Okumak değil anlamakta lazımmış bazen . Bootlagers için olan sorunlardan bahsetmişsiniz. Havoc için konuştum ben, bootlogers romunu denemedim, bilmiyorum.
Yazdığım sorunları Havocos ta yaşadım Bootlogers taki sorun tekrar geri döndüğüm de parmak izi ve ekran kilidi ayarlanmıyor

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Hocam dediklerim aynen geçerli ozaman. Havocta bir bug yok şuan, belki kurulum adımlarin
Yazdığım sorunları Havocos ta yaşadım Bootlogers taki sorun tekrar geri döndüğüm de parmak izi ve ekran kilidi ayarlanmıyor

da bir hata olmuş olabilir

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Hocam dediklerim aynen geçerli ozaman. Havocta bir bug yok şuan, belki kurulum adımlarin

da bir hata olmuş olabilir
Muhtemelen, herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama son iki sürümde ne hikmetse volteyi etkinleştiremedim.Diğer bütün romlarda etkin.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt