Diğer Mi Max 2 Hakkında

Gregor

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Max 2
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global
Telefon Modeli
mi max 2
Bootloader Kilidi
Kapalı
x

Son düzenleme:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
selamlar,
Cemaate merhaba daha önce bir konu açmıştım ama gerek buradan gerek diğer forumlardan aklıma takılan bir kaç soruyu yöneltmek istiyorum.

1- mi max 2 ve vodafone 4.5g arasındaki problem çözülemez bir problem mi?
2- ses kayıt sorunu kronik ve neredeyse tüm cihazlarda olan bir problem mi?
3- alibabadan sipariş vs cepport/hepsiburada vb ithalatçılardan alış arasında 200 lira fark var, diğer farklar nelerdir?
4- fixpack işe yarar mı?

tecrübenizi esirgemeyiniz, benim gibi aklında soru olan diğer arkadaşlara da faydanız dokunacaktır :)
4.5 g dediğin lte bağlantısı sorun yok hocam vodafone kullanıyorum yigenimde samsung telefon var o da vodafon kullanıyor 4g onda yazınca bende de görünüyor öyle bir sorunla karşılaşmadım ses kayıt sorunu yazılımsal sorun ileride düzeltilecektir tüm modeller de varmı sorusuna ise miui arayüzü var diger model telefonlarda miui 9 güncellemesi aldıysa onlarda da sorun vardır ama düzeltilecek o sorun sayılmaz küçük bir ayar ile zaten kullanıcılarda düzeltiyor alibaba dan alırsan türkiyeye gelme olasılıgı çok düşüktür cepport veya diger sitelerden alabilirsiniz garanti vergi vs fiyatı etkileyecek unsurlar alacaksanız türkiyede kayıtlı bir cihazı almanızı öneririm garanti si var diye demiyorum

Oyla:

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Band20 800mhz olayı çok abartılıyor. Mesela bende Max 2 kullanıyorum ve bulunduğum bölge kırsal alan olduğu için Aveanın Band20 alanında bulunuyor, bu yüzden cihaz 4G değil H+ olarak internete bağlanıyor. Eksisi mi? Bence eksisi falan yok çünkü H+ burada 4G'den daha iyi sonuç veriyor, örnek bu saatte yaptığım hız testinin alttaki resmi. Yes~~

Kısacası cihazınızın gsm bandları eksik olsa bile kullandığınız operatörün telefondaki diğer bandlar üzerinden verdiği hizmetin kalitesi belirler sizin ihtiyaçlarınızı. Yani sizin cihazınız diyelim ki 5G destekli olsa bile operatörünüz o bölgede 5G bandı üzerinden iyi hizmet veremiyorsa 1mbit internet hızı bile alamayabilirsiniz. Mesela Max 2'de Band20 olsaydı bile ben bu kırsal alanda 4G ile 28mbit hız alamayabilirdim, işin bir de bu tarafından bakmak lazım. Neyse, kısacası diyerek başladık, cümleyi toparlayalım derken yine detaylara boğduk. :) Gregor

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

Talip kerek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi max 2
Meslek
Yönetici
Konular
2
İnternet paylaşımı mş max 2
Arkadaşlar telefonun internetini arkadaşlarımla paylaşıyorum wifi bağlanıyor ama İnternet yok diyo, nasıl düzeltebilirim

Oyla:
Üst Alt