Yardım Mi Max 2 Global Rom ile Bootlader + TWRP + ROOT + Greeshan Rom Yüklemek YARDIM!!

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Arkadaşlar bu işleri hiç bilmiyorum fakat forumda Skorpi hocamın yazısında sürekli Çin Developer diyip duruyordu o yüzden yapmaya yeltenemedim.Global Rom ile Rom yüklemek istiyorum yardımcı olabilecek var mı?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Hocam, ORD Hastalığının maalesef yaşı yok....
aldığım duyumlara göre, ROM değiştirme işini ciddi olarak düşünmeye başlamışsınız, Mi6 için size en iyi romu Sayın Ottoman ve Sayın ozgrcvdr hocalarım söyleyecekler...Kilit açma işlemlerine başladınız mı hocam?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Daha evvel dediğim gibi, hâlâ değerlendirme aşamasındayız. Sayenizde o meşhur Kararsız Kasım' a döndük.wasntme~~

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Daha evvel dediğim gibi, hâlâ değerlendirme aşamasındayız. Sayenizde o meşhur Kararsız Kasım' a döndük.wasntme~~
Ağabeyleriniz sizi yanlışa götürmez düşünceleriniz içinde bunuda Lütfen gözönünde bulundurunuz..Sevgiler...

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam, ORD Hastalığının maalesef yaşı yok....
aldığım duyumlara göre, ROM değiştirme işini ciddi olarak düşünmeye başlamışsınız, Mi6 için size en iyi romu Sayın Ottoman ve Sayın ozgrcvdr hocalarım söyleyecekler...Kilit açma işlemlerine başladınız mı hocam?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Ben koçara hocama eu beta haftalık rom öneririm.teli aldığımdan beri nerdeyse hep eu beta romla kullandım.arada bazı farklı romlara da geçiş yaptım ama kimini beğenmedim kimine uyuz oldum ve hep eu betaya döndüm.miui 10 u da beğenmedim ve miui 9.6 ya döndüm.şuan eu beta weekly 8.5.8 kullanıyorum ve çok memnunum.herşeyi mis gibi :)

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Ben koçara hocama eu beta haftalık rom öneririm.teli aldığımdan beri nerdeyse hep eu beta romla kullandım.arada bazı farklı romlara da geçiş yaptım ama kimini beğenmedim kimine uyuz oldum ve hep eu betaya döndüm.miui 10 u da beğenmedim ve miui 9.6 ya döndüm.şuan eu beta weekly 8.5.8 kullanıyorum ve çok memnunum.herşeyi mis gibi :)

Skorpi hocam karar verdi beni de ORD hastası yapacak yapmasına da dertsiz başıma dert almak istemiyorum ozgrcvdr hocam. İlk sıkıntımız garanti konusunda problem yaşamak. Malûm KVK garantili olsun diye fazladan 200 TL. bayıldık ve daha bir yıldan fazla garantimiz var.
Hadi onu da geçtik diyelim. sayın veliazak ın dediği gibi biz standart bir kullanıcıyız. Bana önerdiğiniz romun şu an kullandığım miui 10 kararlıdan artıları ne olacak, bu konuya bir açıklık getirebilirseniz sevinirim. Yani hadi karar verdik en azından kazancımız ne olacak onu ustasından duyalım.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Skorpi hocam karar verdi beni de ORD hastası yapacak yapmasına da dertsiz başıma dert almak istemiyorum ozgrcvdr hocam. İlk sıkıntımız garanti konusunda problem yaşamak. Malûm KVK garantili olsun diye fazladan 200 TL. bayıldık ve daha bir yıldan fazla garantimiz var.
Hadi onu da geçtik diyelim. sayın veliazak ın dediği gibi biz standart bir kullanıcıyız. Bana önerdiğiniz romun şu an kullandığım miui 10 kararlıdan artıları ne olacak, bu konuya bir açıklık getirebilirseniz sevinirim. Yani hadi karar verdik en azından kazancımız ne olacak onu ustasından duyalım.
Hocam uzun uzadıya bahsedemeyeceğim sabah iş var birazdan uyuyacağım ama eu beta tonlar global romlardan daha kullanışlı daha stabil ve daha işlevsel,benim fikrim bu.global romlarda "şu çalışmıyor bu olmuyor" muhabbetleri çok ama eu betada böyle muhabbetler pek yok.miui 10 da en basitinden 3. parti tema problem ama miui9 da değil.adamlar miui9 u tam oturttu sonra miui10 çıktı.benim mi 6 herzamanki gibi ateş ediyor :)yüklü olan romdan memnunsak değiltirmeye gerek yok ama Skorpi hocamın tavsiyesine (hastalığına) uyarsak da benim tavsiyem miui9 eu beta 8.5.8 rom :)

Oyla:
Üst Alt