Yardım Mi Max 2 Global Rom ile Bootlader + TWRP + ROOT + Greeshan Rom Yüklemek YARDIM!!

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Arkadaşlar bu işleri hiç bilmiyorum fakat forumda Skorpi hocamın yazısında sürekli Çin Developer diyip duruyordu o yüzden yapmaya yeltenemedim.Global Rom ile Rom yüklemek istiyorum yardımcı olabilecek var mı?

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Arkadaşlar bu işleri hiç bilmiyorum fakat forumda Skorpi hocamın yazısında sürekli Çin Developer diyip duruyordu o yüzden yapmaya yeltenemedim.Global Rom ile Rom yüklemek istiyorum yardımcı olabilecek var mı?
Forumda bootloader kilidi açmak için çok güzel kaynaklar mevcuttur. Öncelikle kilidi açın gerisi daha kolay ve hızlı olur

MI 5s Miui Ms 8.10.25

Oyla:

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
16 saat sonra Unlock olmuş olacak.Daha sonrası için Videolu bir şekilde anlatım videosu var ise paylaşır mısınız benimle?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumda bootloader kilidi açmak için çok güzel kaynaklar mevcuttur. Öncelikle kilidi açın gerisi daha kolay ve hızlı olur

MI 5s Miui Ms 8.10.25

16 saat sonra Unlock olmuş olacak.Daha sonrası için Videolu bir şekilde anlatım videosu var ise paylaşır mısınız benimle?

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çin romu vs geçen sene gerekliydi, o günden bugüne köprünün altından çok sular aktı.... Siz Unlock edin, Twrp yüklemek çok basit ve Greeshan rom için ayrıca Root a gerek yok, romu yüklediğinizde, root içinde olmuş olacak.... Herhangi bir sorun olursa, yarın buralardayım

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Çin romu vs geçen sene gerekliydi, o günden bugüne köprünün altından çok sular aktı.... Siz Unlock edin, Twrp yüklemek çok basit ve Greeshan rom için ayrıca Root a gerek yok, romu yüklediğinizde, root içinde olmuş olacak.... Herhangi bir sorun olursa, yarın buralardayım

Hocam suan TWRP yüklemeyi en basit şekilde gösteren bir video falan var ise benimle paylaşır mısınız? Yazınızdan pek birşey anlamadım çok karışık

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam suan TWRP yüklemeyi en basit şekilde gösteren bir video falan var ise benimle paylaşır mısınız? Yazınızdan pek birşey anlamadım çok karışık

Maalesef videolu herhangi bir anlatım olup, olmadığını bilmiyorum ama bence siz global kararlı da kalın ve hiç boşuna maceralara kalkışmayın, BL Kilidini açıp, TWRP kuranlar zaten iflah olmas Hasta'lar...siz de onların arasına karışmayın hiç bence...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Maalesef videolu herhangi bir anlatım olup, olmadığını bilmiyorum ama bence siz global kararlı da kalın ve hiç boşuna maceralara kalkışmayın, BL Kilidini açıp, TWRP kuranlar zaten iflah olmas Hasta'lar...siz de onların arasına karışmayın hiç bence...

Hocam 9.6.3 gına getirdi artık.Pil kullanım süresi olsun , telefonun ses seviyesi olsun , durduk yere donan , kasan uygulamalar mi olsun bir sürü hata dolu.TWRP yöntemini forumda sizin yazınız ile yapsam olur demi?

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Hocam 9.6.3 gına getirdi artık.Pil kullanım süresi olsun , telefonun ses seviyesi olsun , durduk yere donan , kasan uygulamalar mi olsun bir sürü hata dolu.TWRP yöntemini forumda sizin yazınız ile yapsam olur demi?

Videolu anlatım yok ancak verdiğim Linkten yararlanabilirsiniz...
Rehber - Redmi Note 3 TWRP Yükleme ve ROOT Yapma Anlatımı
Rom - Mi Max 2 MIUI10 Rom GREESHAN Global Beta 8.11.1

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36

Hocam doğru söylüyor. Kriterimiz +50 yaş ve üstü....:Dclap~~8=)

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam doğru söylüyor. Kriterimiz +50 yaş ve üstü....:Dclap~~8=)
Hocam, ORD Hastalığının maalesef yaşı yok....
aldığım duyumlara göre, ROM değiştirme işini ciddi olarak düşünmeye başlamışsınız, Mi6 için size en iyi romu Sayın Ottoman ve Sayın ozgrcvdr hocalarım söyleyecekler...Kilit açma işlemlerine başladınız mı hocam?

Oyla:
Üst Alt