Yardım Mi Max 2 Global Rom ile Bootlader + TWRP + ROOT + Greeshan Rom Yüklemek YARDIM!!

dogukan.dw

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Arkadaşlar bu işleri hiç bilmiyorum fakat forumda Skorpi hocamın yazısında sürekli Çin Developer diyip duruyordu o yüzden yapmaya yeltenemedim.Global Rom ile Rom yüklemek istiyorum yardımcı olabilecek var mı?

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
mağaza sorumlusu
Arkadaşlar bu işleri hiç bilmiyorum fakat forumda Skorpi hocamın yazısında sürekli Çin Developer diyip duruyordu o yüzden yapmaya yeltenemedim.Global Rom ile Rom yüklemek istiyorum yardımcı olabilecek var mı?
Forumda bootloader kilidi açmak için çok güzel kaynaklar mevcuttur. Öncelikle kilidi açın gerisi daha kolay ve hızlı olur

MI 5s Miui Ms 8.10.25

dogukan.dw

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
16 saat sonra Unlock olmuş olacak.Daha sonrası için Videolu bir şekilde anlatım videosu var ise paylaşır mısınız benimle?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumda bootloader kilidi açmak için çok güzel kaynaklar mevcuttur. Öncelikle kilidi açın gerisi daha kolay ve hızlı olur

MI 5s Miui Ms 8.10.25
16 saat sonra Unlock olmuş olacak.Daha sonrası için Videolu bir şekilde anlatım videosu var ise paylaşır mısınız benimle?

Skorpi

Greeshan Rom ile Happy
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Kral..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çin romu vs geçen sene gerekliydi, o günden bugüne köprünün altından çok sular aktı.... Siz Unlock edin, Twrp yüklemek çok basit ve Greeshan rom için ayrıca Root a gerek yok, romu yüklediğinizde, root içinde olmuş olacak.... Herhangi bir sorun olursa, yarın buralardayım

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dogukan.dw

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Çin romu vs geçen sene gerekliydi, o günden bugüne köprünün altından çok sular aktı.... Siz Unlock edin, Twrp yüklemek çok basit ve Greeshan rom için ayrıca Root a gerek yok, romu yüklediğinizde, root içinde olmuş olacak.... Herhangi bir sorun olursa, yarın buralardayım

Hocam suan TWRP yüklemeyi en basit şekilde gösteren bir video falan var ise benimle paylaşır mısınız? Yazınızdan pek birşey anlamadım çok karışık

Skorpi

Greeshan Rom ile Happy
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Kral..
Hocam suan TWRP yüklemeyi en basit şekilde gösteren bir video falan var ise benimle paylaşır mısınız? Yazınızdan pek birşey anlamadım çok karışık

Maalesef videolu herhangi bir anlatım olup, olmadığını bilmiyorum ama bence siz global kararlı da kalın ve hiç boşuna maceralara kalkışmayın, BL Kilidini açıp, TWRP kuranlar zaten iflah olmas Hasta'lar...siz de onların arasına karışmayın hiç bence...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

dogukan.dw

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Maalesef videolu herhangi bir anlatım olup, olmadığını bilmiyorum ama bence siz global kararlı da kalın ve hiç boşuna maceralara kalkışmayın, BL Kilidini açıp, TWRP kuranlar zaten iflah olmas Hasta'lar...siz de onların arasına karışmayın hiç bence...

Hocam 9.6.3 gına getirdi artık.Pil kullanım süresi olsun , telefonun ses seviyesi olsun , durduk yere donan , kasan uygulamalar mi olsun bir sürü hata dolu.TWRP yöntemini forumda sizin yazınız ile yapsam olur demi?

DOBERDEN

MIUI ve Greeshan İle.......
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Ömer
Cihazım
M Redmi Not4
Hocam 9.6.3 gına getirdi artık.Pil kullanım süresi olsun , telefonun ses seviyesi olsun , durduk yere donan , kasan uygulamalar mi olsun bir sürü hata dolu.TWRP yöntemini forumda sizin yazınız ile yapsam olur demi?

Videolu anlatım yok ancak verdiğim Linkten yararlanabilirsiniz...
Rehber - Redmi Note 3 TWRP Yükleme ve ROOT Yapma Anlatımı
Rom - Mi Max 2 MIUI10 Rom GREESHAN Global Beta 8.11.1

Koçara

Sonradan görme Xiaomi' ci....
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Avni
Cihazım
Xioami Mİ 6
Meslek
Emekli

Hocam doğru söylüyor. Kriterimiz +50 yaş ve üstü....:Dclap~~8=)

Skorpi

Greeshan Rom ile Happy
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Kral..
Hocam doğru söylüyor. Kriterimiz +50 yaş ve üstü....:Dclap~~8=)
Hocam, ORD Hastalığının maalesef yaşı yok....
aldığım duyumlara göre, ROM değiştirme işini ciddi olarak düşünmeye başlamışsınız, Mi6 için size en iyi romu Sayın Ottoman ve Sayın ozgrcvdr hocalarım söyleyecekler...Kilit açma işlemlerine başladınız mı hocam?

Koçara

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Avni
Cihazım
Xioami Mİ 6
Meslek
Emekli
aldığım duyumlara göre, ROM değiştirme işini ciddi olarak düşünmeye başlamışsınız, Mi6 için size en iyi romu Sayın Ottoman ve Sayın ozgrcvdr hocalarım söyleyecekler...Kilit açma işlemlerine başladınız mı hocam?

Daha evvel dediğim gibi, hâlâ değerlendirme aşamasındayız. Sayenizde o meşhur Kararsız Kasım' a döndük.wasntme~~

DOBERDEN

MIUI ve Greeshan İle.......
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Ömer
Cihazım
M Redmi Not4
Daha evvel dediğim gibi, hâlâ değerlendirme aşamasındayız. Sayenizde o meşhur Kararsız Kasım' a döndük.wasntme~~
Ağabeyleriniz sizi yanlışa götürmez düşünceleriniz içinde bunuda Lütfen gözönünde bulundurunuz..Sevgiler...

ozgrcvdr

Süper Üye
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6

Ben koçara hocama eu beta haftalık rom öneririm.teli aldığımdan beri nerdeyse hep eu beta romla kullandım.arada bazı farklı romlara da geçiş yaptım ama kimini beğenmedim kimine uyuz oldum ve hep eu betaya döndüm.miui 10 u da beğenmedim ve miui 9.6 ya döndüm.şuan eu beta weekly 8.5.8 kullanıyorum ve çok memnunum.herşeyi mis gibi :)

Koçara

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Avni
Cihazım
Xioami Mİ 6
Meslek
Emekli
Ben koçara hocama eu beta haftalık rom öneririm.teli aldığımdan beri nerdeyse hep eu beta romla kullandım.arada bazı farklı romlara da geçiş yaptım ama kimini beğenmedim kimine uyuz oldum ve hep eu betaya döndüm.miui 10 u da beğenmedim ve miui 9.6 ya döndüm.şuan eu beta weekly 8.5.8 kullanıyorum ve çok memnunum.herşeyi mis gibi :)
Skorpi hocam karar verdi beni de ORD hastası yapacak yapmasına da dertsiz başıma dert almak istemiyorum ozgrcvdr hocam. İlk sıkıntımız garanti konusunda problem yaşamak. Malûm KVK garantili olsun diye fazladan 200 TL. bayıldık ve daha bir yıldan fazla garantimiz var.
Hadi onu da geçtik diyelim. sayın veliazak ın dediği gibi biz standart bir kullanıcıyız. Bana önerdiğiniz romun şu an kullandığım miui 10 kararlıdan artıları ne olacak, bu konuya bir açıklık getirebilirseniz sevinirim. Yani hadi karar verdik en azından kazancımız ne olacak onu ustasından duyalım.

ozgrcvdr

Süper Üye
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Skorpi hocam karar verdi beni de ORD hastası yapacak yapmasına da dertsiz başıma dert almak istemiyorum ozgrcvdr hocam. İlk sıkıntımız garanti konusunda problem yaşamak. Malûm KVK garantili olsun diye fazladan 200 TL. bayıldık ve daha bir yıldan fazla garantimiz var.
Hadi onu da geçtik diyelim. sayın veliazak ın dediği gibi biz standart bir kullanıcıyız. Bana önerdiğiniz romun şu an kullandığım miui 10 kararlıdan artıları ne olacak, bu konuya bir açıklık getirebilirseniz sevinirim. Yani hadi karar verdik en azından kazancımız ne olacak onu ustasından duyalım.
Hocam uzun uzadıya bahsedemeyeceğim sabah iş var birazdan uyuyacağım ama eu beta tonlar global romlardan daha kullanışlı daha stabil ve daha işlevsel,benim fikrim bu.global romlarda "şu çalışmıyor bu olmuyor" muhabbetleri çok ama eu betada böyle muhabbetler pek yok.miui 10 da en basitinden 3. parti tema problem ama miui9 da değil.adamlar miui9 u tam oturttu sonra miui10 çıktı.benim mi 6 herzamanki gibi ateş ediyor :)yüklü olan romdan memnunsak değiltirmeye gerek yok ama Skorpi hocamın tavsiyesine (hastalığına) uyarsak da benim tavsiyem miui9 eu beta 8.5.8 rom :)

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!