Yardım Mi Max 2 fotoğraf lar geç açılıyor

Mı Max 2 Serkan 34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android
Cihazım
Mı Max 2
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Kendi romu
Telefon Modeli
Mi Max 2
Bootloader Kilidi
Kapalı
Bütün fotoğraf larimi fotoğraf lara taşıdım yaklaşık 6000 fotoğraf oldu bakması kolay olsun diye yanlız bazı fotoğraflar geç açılıyor fotoğraf larin yanında bekleme işareti çıkıyor çözümü varmı acaba şimdiden teşekkürler SD kart kullanıyorum

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bütün fotoğraf larimi fotoğraf lara taşıdım yaklaşık 6000 fotoğraf oldu bakması kolay olsun diye yanlız bazı fotoğraflar geç açılıyor fotoğraf larin yanında bekleme işareti çıkıyor çözümü varmı acaba şimdiden teşekkürler SD kart kullanıyorum
Hocam 6000 fotografı aynı klasör altında tutmak ve sd kart üzerinden cihaza okumak, yük getirir. Bazı fotografların kasması, o fotoğrafların büyüklüğü ve klasördeki sıralaması ile ilgili olabilir. Mutlaka tedbir almışsınızdır ama yinede hatırlatmak isterim, sd kartların hata verme ihtimalini düşünerek, fotograflarınızı ayrıca telefon dışında da, yedekleyi tavsiye ederim.

Oyla:

M i u i

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi Ui
Cihazım
MimUi
Konular
11
Photo.blob dosyasını silmiş olabilirsiniz

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
SD kartların hızı telefonun kendi depolamasına göre oldukça yavaşlar ve çok çok kaliteli bi SD kart kullanmıyosanız bu genel anlamda yavaşlatır cihazı ve dosyalar sd kartta pek güvenilir ellerde değil bi bakmışsınız kartı hiç bi cihaz okumuyor artık.

Oyla:
Üst Alt