Soru Mi Max 2 el değiştirme hk.

turgayssl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgay Süslü
Cihazım
MI MAX 2
Konular
11
Selamlar, kendi telefonum max 2 yi kızıma vericem bu gün elinden kendi telefonunu düşürmüş ve kullanılmaz halde. Yalnız kendi bilgilerimi silmek için telefonu fabrika ayarlarına getirsem çince mi olur, yoksa global rom yine kalırmı? Fabrika ayarlarını kullanmadan tüm bilgileri silip telefonu 0 haline getirme yolu varmı? Yardım edecek arkadaşa şimdiden teşekkürler.

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Mi ve Google hesaplarınızdan çıkış yapıp ayarlardan cihazı sıfırlayın. Global rom varsa global rom kalır.

Oyla:

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
ayarlar ,ek ayarlar ,yedekle ve sıfırla fab.verilerine sıfıra "buradan sıfırladıgınız zaman mi hesabı veya google hesabı açılışta sormayacaktır" diye biliyorum kurtarmadan sıfırlayınca mi ve google hesabı soruyor diye biliyorum iyi forumlar

Oyla:

turgayssl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgay Süslü
Cihazım
MI MAX 2
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi ve Google hesaplarınızdan çıkış yapıp ayarlardan cihazı sıfırlayın. Global rom varsa global rom kalır.
teşekkürler..
[doublepost=1512572498,1512572478][/doublepost]
ayarlar ,ek ayarlar ,yedekle ve sıfırla fab.verilerine sıfıra "buradan sıfırladıgınız zaman mi hesabı veya google hesabı açılışta sormayacaktır" diye biliyorum kurtarmadan sıfırlayınca mi ve google hesabı soruyor diye biliyorum iyi forumlar
teşekkürler..

Oyla:
Üst Alt