Rom Mi Max 2 DotOS-Pie-v3.0-oxygen-UNOFFICIAL-20190524

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Ben genel olarak böyle bir problem yaşamadım sanmıyorum olacağını ama tabi yazarım hocam.
Hocam bendeki şarj problemi nedeniyle şimdi bootleggers i kurdum deminden beri kurcalıyorum Dot OS a göre daha fazla özelleştirme var ve biraz daha seri gibi geldi. Eğer denerseniz bana pil ile alakalı sorun yaşayıp yaşamadığınızı söyler misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

WhatsApp mesajlarım gitmesin diye yedeklemek istedim 609 MB diyor siz her seferinde nasıl yedekliyorsunuz hocam? Normalde bende 100 MB olurdu yedeklerdim bu kez fazla geldi

dzynn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
4
Ben genel olarak böyle bir problem yaşamadım sanmıyorum olacağını ama tabi yazarım hocam.

WhatsApp mesajlarım gitmesin diye yedeklemek istedim 609 MB diyor siz her seferinde nasıl yedekliyorsunuz hocam? Normalde bende 100 MB olurdu yedeklerdim bu kez fazla geldi

Medyayı da alıyodur hocam. Ben drive a otomatik yedeklediğim için sıkıntı olmuyor .

Erdinçer

Xiaomi Mi Max 2™
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
90

Hocam sohbet yedeği en altta videoları dahil et seçeneğini kaldırırsan boyut düşer ama videolarınız yedeklenmez...

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Videolar dahil değil bende ama otomatik güncelleme açık olmadığı için galiba yüksek oldu. Yerel yedekleme yapıldı diyor acaba telefona mi kaydedildi orasını anlamadım. Eğer öyleyse hafızayı zaten silmeyecem rom değiştirince gelmesi gerekir

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190619-013540.png
    Screenshot_20190619-013540.png
    126,9 KB · Görüntüleme: 7

dzynn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
4
Yerel yedekleme yaptıysa içiniz rahat olsun tekrar play'den whatsapp kurup açtığınızda yedek bulundu diyecek zaten. ama siz yine de dosyalara girip whatsapp klasörü içinde database klasörü var bi kontrol edin bugünün tarihi ile oluşturulan dosya var mı diye.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Var hocam teşekkür ederim

Hocam bendeki şarj problemi nedeniyle şimdi bootleggers i kurdum deminden beri kurcalıyorum Dot OS a göre daha fazla özelleştirme var ve biraz daha seri gibi geldi. Eğer denerseniz bana pil ile alakalı sorun yaşayıp yaşamadığınızı söyler misiniz?
Şarj konusunda bir sıkıntı olmadı hocam stabil çalışıyor.

Son düzenleme:
Üst Alt