Soru mi max 2 dokunmatik sorunu

blackstar22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
Mi Max 2
Konular
2
merhabalar benim telefon son 2 gündür iyice sapıttı alttaki kapasitif tuşlara kendi kendisine basıyor ve kullanamaz hale geldim resmen sürekli geri ve menü tuşlarına basıp duruyor içini açtım soketleri çıkardım taktım fayda etmedi kapasitif tuşları tamamen nasıl iptal edebilirim acaba bilen dostlar yazarsa çok memnun olurum :(

Genie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
r
Cihazım
Mi max2
Konular
14

Bu rom da iptal edebiliyorsunuz.Ayrica ekran icine kendiniz tus ekleyebiliyorsunuz.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

blackstar22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
Mi Max 2
Konular
2

Bu rom da iptal edebiliyorsunuz.Ayrica ekran icine kendiniz tus ekleyebiliyorsunuz.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
romsuz yolu yok sanırım bootloader kilidi için 72 saat verdi o zamana kadar böyle devam edivem ozaman :(

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
romsuz yolu yok sanırım bootloader kilidi için 72 saat verdi o zamana kadar böyle devam edivem ozaman :(

Ayarlar/Ek ayarlar/Tuş ve Hareket kısayolları altından tuşları devre dışı bırakabilir, bu tuşların işlevleri için ise hızlı erişim butonunu aktif edebilirsiniz.

Oyla:

blackstar22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
Mi Max 2
Konular
2
sorunum hala devam ediyor malesefki arrow rom u kuramadım kurarken twrp önce 7 sonra 6 hatası verdi bende baska rom kurdum fakat sonrasında ne yaptıysam kapasıtıf tuşlar iptal olmuyor lütfen yardııımm ;(

Oyla:
Üst Alt