Rom Mi Max 2 BootleggersROM-PİE 4.3 Stable-(9.0)Unshishufied-Unofficial-25/09/2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6

Konu başlığı düzenlendi,link eklendi.İyi forumlar..
Maalesef buda hatalı. Şebeke gitti ve sürekli .phone durduruldu hatası veriyor.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Geçmiş olsun hocam. Ard arda çıkardığı iki romunda hatalı olması büyük talihsizlik olmuş.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Geçmiş olsun hocam. Ard arda çıkardığı iki romunda hatalı olması büyük talihsizlik olmuş.
Unoffical işte hocam. Malasef. Hardcokckmudur nedir onun bırakması malasef offical pie romlarinin sonu oldu :(

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Hocam hardrock birden fazla rom geliştiriyordu. Arrow olsun havoc olsun aopsextend ve ismini hatırlayamadığım bir kaç tane rom. Ben pek üzülmedim. Hepsi pie rom ve hepsi aynı geliştiriciden çıkıyor, buradaki kısıtliliğa bakarmisin, tek bakış açısıyla çıkıyordu romlar. Bırakınca en azından artık çok seslilik olur, tekel bozulur diye duşunuyordum Scissordragonboy çıktı bu kez, havoc, bootlegger, cdroid vb romları geliştirmeye başlamış.
Unoffical işte hocam. Malasef. Hardcokckmudur nedir onun bırakması malasef offical pie romlarinin sonu oldu :(

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Hocam hardrock birden fazla rom geliştiriyordu. Arrow olsun havoc olsun aopsextend ve ismini hatırlayamadığım bir kaç tane rom. Ben pek üzülmedim. Hepsi pie rom ve hepsi aynı geliştiriciden çıkıyor, buradaki kısıtliliğa bakarmisin, tek bakış açısıyla çıkıyordu romlar. Bırakınca en azından artık çok seslilik olur, tekel bozulur diye duşunuyordum Scissordragonboy çıktı bu kez, havoc, bootlegger, cdroid vb romları geliştirmeye başlamış.
Bu konuda katılıyorum hocam size. Lakin hardrock yinede bir ümit veriyordu. Yüklüyorduk.deniyorduk..sorunlu olsada. Umut vardı. Ama Scissordragonboy de siyah ekran hatası :D. İnşallah duzeltebilir, problemleri.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Açıkçası RR için çıkardığı unoff romlar iyidi. Umarım şuan çıkardığı romlara da aynı değeri verir.
Bu konuda katılıyorum hocam size. Lakin hardrock yinede bir ümit veriyordu. Yüklüyorduk.deniyorduk..sorunlu olsada. Umut vardı. Ama Scissordragonboy de siyah ekran hatası :D. İnşallah duzeltebilir, problemleri.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Evet hocam. Ama artık official ve geliştirici ile konuştum dün, bozuk olan romun bağlantısını kaldırdı sarthak isimli geliştirici yeni sürümü yayınlayacakmış.
Unoff rr 7.1 dimi hocam. ? İnsallah

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7

Amazon42

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
27
Yeniden aosp dönemi açılıyor.
Vatana millete hayırlı olsun:D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocalarım xda forumda yeni bir rom paylaşımı gördüm. MIUI Tabanlı android 8.1.0 rom. Mi Max3'den portlanmis. Denemeye değer mi sizce?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt