Rom Mi Max 2 BootleggersROM-PİE 4.3 Stable-(9.0)Unshishufied-Unofficial-25/09/2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Sabırsızlıkla,takip ediyorum hocam sizi .ne zaman portlayacak diye rom. :Dhadi inşallah.
Dediğim gibi hocam hevesim sönmeden destek almam şart yabancı forumlarda çok formal kelimeler var. Ben informal kelimelerde iyiym ingilizcede. Anlamıyorum. Türk forumlarındaki çoğu bilgi artık fosilleşmiş. Birde Mint Launcher çıksa artık daha az düşüneceğim. Aklımda miui launcher uygulanmış android 9 üzerine portlanmış rom var. Ama kodlamayı 7.Sınıfta bıraktım ve aradan artık 4 yıl geçti herşeyi unuttum. Aslında direk hazır android 9 romlar üzerine port yapıcaktım bazı ciddi sorunları var. Onla uğraşmaktansa sıfırdan daha iyi olur gibime geldi.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Dediğim gibi hocam hevesim sönmeden destek almam şart yabancı forumlarda çok formal kelimeler var. Ben informal kelimelerde iyiym ingilizcede. Anlamıyorum. Türk forumlarındaki çoğu bilgi artık fosilleşmiş. Birde Mint Launcher çıksa artık daha az düşüneceğim. Aklımda miui launcher uygulanmış android 9 üzerine portlanmış rom var. Ama kodlamayı 7.Sınıfta bıraktım ve aradan artık 4 yıl geçti herşeyi unuttum. Aslında direk hazır android 9 romlar üzerine port yapıcaktım bazı ciddi sorunları var. Onla uğraşmaktansa sıfırdan daha iyi olur gibime geldi.
Aynen hocam şiddetle katılıyorum size. En yakın zamanda öğreninde android 10 tadına varalim. Rom ismi ne yapacaksınız ? :Dwasntme~~

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Aynen hocam şiddetle katılıyorum size. En yakın zamanda öğreninde android 10 tadına varalim. Rom ismi ne yapacaksınız ? :Dwasntme~~
Aklımda tam birşey yok. SıfıRom, TRom, Turkey Experince :D sonuncusu şaka tabii ki de. Tam aklımda birşey yok. Romu yaptım da ismimi kaldı hocam :D

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Siz yapınca hocam tnyc rom olsun :?:D:D:D
Ego gibi olur hocam :D Ama tek başıma yapmam hem zor hem de imkansız. Şu an tek beklentim ClassicTR Etchnic Escobar gibi hocalarımın bana yardım etmesi olur. Eğer az çok öğrenip portlarsam alpha sürümünü forumla paylaşmaya düşünüyorum.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Ego gibi olur hocam :D Ama tek başıma yapmam hem zor hem de imkansız. Şu an tek beklentim ClassicTR Etchnic Escobar gibi hocalarımın bana yardım etmesi olur. Eğer az çok öğrenip portlarsam alpha sürümünü forumla paylaşmaya düşünüyorum.
Hadi inşallah sabırsızlıkla bekliyoruz. MIUI Türkiye forum üyeleri olarak. :(

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Hadi inşallah sabırsızlıkla bekliyoruz. MIUI Türkiye forum üyeleri olarak. :(
İnşallah. Benden önce xiaomi sanki mi max 2 için android q rom yapıcak gibi geliyor :D Bakalım daha VoLTE etkinleştiremeyen ben rom nasıl portlayacağım :D Büyük hayaller :D :D :D

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
İnşallah. Benden önce xiaomi sanki mi max 2 için android q rom yapıcak gibi geliyor :D Bakalım daha VoLTE etkinleştiremeyen ben rom nasıl portlayacağım :D Büyük hayaller :D :D :D
Enes baturu dusunun hocam ,hayaller hayatlar :o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt